تیترزندگی
حرف هایی که مردان دوست دارند از همسر خود بشنوند

حرف هایی که مردان دوست دارند از همسر خود بشنوند

مردان و زنان تفاوت های زیادی با هم دارند که اطلاع یافتن از این تفاوت ها میتواند از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کند . معمولا تفاوت در طرز فکر ، از مشکلات رایج زوجین است . زمانیکه یک اتفاقی در زندگی مشترک می افتد هر کدام از مرد و زن به طرز متفاوتی در مورد آن اتفاق نتیجه گیری کرده و ممکن است به اختلاف برسند در این شرایط اگر زوجین از طرز تفکر و خواسته های یکدیگر مطلع باشند اختلافات به شدت کاهش می یابد . در این بخش از تیترزندگی قصد داریم حرف هایی که مردان دوست دارند از همسر خود بشنوند را مورد بررسی قرار دهیم پس همراه ما باشید .

حرف هایی که مردان دوست دارند از همسر خود بشنوند
حرف هایی که مردان دوست دارند از همسر خود بشنوند

حرف هایی که مردان دوست دارند از همسر خود بشنوند

معمولا مردان بیشتر در منزل پرخاشگری میکنند و دلیل آن هم اینست که فکر میکنند همسرشان به افکار و قوانین آنها بی توجه است . حال اگر زنی بتواند افکار و علایق همسرش را شناخته و در ظاهر نیز حرف هایی را بزند که همسرش انتظار دارد مطمئنا طعم شیرین زندگی را حس خواهد کرد . معمولا کارشناسان به زنان توصیه میکنند که رابطه ای دوستانه و محبت آمیز با همسرشان برقرار کنند و در گفتگوهای روزانه نیز به افکار مردانه آنها احترام بگذارند . باید توجه داشت که نه تنها کلمات مهم است بلکه زمان و نحوه گفتن این جملات نیز اهمیت زیادی دارد و هر زنی با توجه به شناختی که از شوهر خود دارد باید بهترین گزینه را انتخاب کند تا خوشبختی و آرامش را در خانواده خود ایجاد نماید .

 

۱ – احترام او را نگه دارید

قبل از هر چیز باید گفت که رعایت احترام برای مردان بسیار اهمیت دارد حتی شاید در برخی مواقع احترام از عشق نیز پیشی بگیرد . پس خانم ها باید این نکته بسیار مهم را درنظر داشته و گفتار و رفتار خود را بر پایه این اصل پایه گذاری کنند . شاید در ابتدا بنظر برخی از خانم ها ، مردان قدر احترام را نمیدانند اما واقعیت اینست که مردان بخاطر غرور مردانگی به روی خود نمی آورند ولی در خلوت خود در مورد نوع رفتار همسرشان تفکر کرده و بسیار خوشحال میشوند . شاید برای برخی خانم ها پیش آمده که بخواهند کاری را به تنهایی انجام دهند ولی همسرشان میخواهد در انجام اینکار به او کمک کند .

دلیل این امر اینست که مردان ذاتا تمایل دارند که از همسر خود حمایت کنند ولی برخی از خانم ها برداشت دیگری از این رفتار مردانه کرده و پرخاشگری میکنند . اگر برای شما این اتفاق پیش آمده با توجه به رعایت اصل احترام به همسر کافیست بگویید : این خیلی خوب و لذت بخش است که می خواهی در این کار به من کمک کنی ، اما من خودم می توانم این کار را سریع تر انجام بدم .

حرف هایی که مردان دوست دارند از همسر خود بشنوند
حرف هایی که مردان دوست دارند از همسر خود بشنوند

۲ – با او درد و دل کنید

باید به شوهرتان بفهمانید که او تنها کسی است که از صحبت کردن با او بسیار لذت می برید و می توانید احساسات و درد و دل هایتان را به او بگویید و اجتناب از قرار دادن چنین بار احساسی سنگینی، بر دوش مردان نه تنها درست نمی باشد بلکه تمامی مردان دوست دارند که حامی و پشتیبانی برای مشکلات همسرشان باشند. زمانی که مشکلی دارید و یا اینکه احتیاج دارید با کسی حرف بزنید ،به شوهرتان بگویید که میدانم که می توانم این حرف ها را به دختر و مادرم هم بزنم، اما تو بهترین شنونده برای من هستی. من عاشق صحبت کردن و درد و دل کردن با تو هستم .به این دلیل که همانطور که تو مرا قبول داری من هم تورا واقعا قبول دارم . این که شما واقعا به حرفهای من گوش می دهید برایم لذت بخش می باشد .

 

۳ – تواناییهای مردانه

مردان تعصب خاصی به توانایی های خود دارند و خود را مسئول تامین نیازها و مخارج زندگی خانواده میدانند . همچنین یک مرد وظیفه خود میداند که اگر وسیله ای در منزل خراب شد که نیاز به تعمیر شدن داشت نسبت به تعمیر آن یا تحویل آن وسیله به تعمیرکار اقدام کند به عنوان مثال اگر شیر آب آشپزخانه خراب شد یک مرد میتواند به راحتی شیر را تعویض کرده و خیال شما را آسوده کند . در این شرایط شما میتوانید بگویید : من از اینکه تو قادر به تعمیر شیر آب هستی بسیار خوشحالم . مطمئن باشید این جمله ساده احساس مردانگی او را ارضا کرده و به او القا میکند که آفرین ! تو میتوانی نیازهای خانواده خود را تامین کنی و این یعنی حس خوشبختی برای مرد .

حرف هایی که مردان دوست دارند از همسر خود بشنوند
حرف هایی که مردان دوست دارند از همسر خود بشنوند

۴ – به او محبت کنید

اگر شما دارای فرزند هستید طبیعتا زمان زیادی از وقت خود را صرف تامین نیازهای کودک خود میکنید این امر شاید کمی حسادت همسرتان را برانگیزد . نباید به این مساله بی تفاوت باشید چرا که نمیخواهید آرامش همسرتان از بین رود . پس در زمان تنهایی ، همیشه به شوهر خود بگویید که او را بیشتر از همه دوست دارید . این باعث می شود تا حس حسادت او نسبت به شما برای محبتی که به فرزندتان می کنید از بین برود و هر زمان که از او بخواهید تا با فرزندتان بازی کرده و او را سرگرم کند تا شما به کارهایتان برسید ، با کمال میل قبول کند و در نهایت محیطی آرام در خانه فراهم گردد .

 

۵ – احساسات مردانه او را ارضا کنید

توجه داشته باشید که کلمات در زندگی زناشویی جادو میکنند . هیچگاه به شوهر خود نگویید که چقدر زیبا شده ای چون او احساس خوبی به این موضوع نخواهد داشت در عوض به او بگویید که چقدر خوشتیپ شده ای من عاشق این خوش تیپی ام . اگر همسرتان هدیه ای برای شما خرید حتما آن را مورد توجه قرار داده و خوشحالی خود را از اینکه به فکر شما بوده بروز دهید به عنوان مثال بگویید : عاشق سورپرایزها و کارهای فوق العادتم . همچنین اگر او دارای شکم بزرگی است هیچگاه به او نگویید که ” چه شکم یزرگ و بدی داری که هیکلت را خراب میکند ” بلکه بهتر است بگویید که ” شکم بزرگ و باحالی داری ” . مطمئن باشید که این رفتارها باعث می شود تا اعتماد به نفس او برای انجام این کارها بالا رفته و کیفیت زندگی شما بهتر از قبل شود .

حرف هایی که مردان دوست دارند از همسر خود بشنوند
حرف هایی که مردان دوست دارند از همسر خود بشنوند

۶ – تو بهترین در زندگی ام هستی

او می خواهد از با شما بودن در بستر لذت ببرد اما او نمی خواهد شما در مورد او فکر بدی داشته باشید و بدتر از همه این است که از مردان دیگر و یا از گذشته ی شوهرتان در بستر با او صحبت کنید ،که این واقعا آنها را آزار می دهد . متخصصان می گویند : هر زنی باید بداند که شوهرش در بستر ، اول از همه آرامش روحی می خواهد و بعد اینکه بداند همسرش به او اعتماد و اطمینان دارد و مهم تر از هر چیزی برایش این است که او را دوست دارد . از محبت کردن به او در این حالات خود داری نکنید و بدانید که او هم مانند شما ،همیشه به این حرف ها احتیاج دارد .

نویسنده بخش سبک زندگی

اضافه کردن نظر