فواید توت فرنگی آناناسی

فواید توت فرنگی آناناسی برای سلامتی بدن

فواید توت فرنگی آناناسی برای سلامتی بدن

فواید توت فرنگی آناناسی برای سلامتی بدن :توت فرنگی آناناسی با شکلی شبیه توت فرنگی نارس، فواید بی‌نظیر و منحصربه فردی داشته و طعم و مزه آن متفاوت و خوش طعم است. توت فرنگی آناناسی، پاینبری یاآناناس ردبری برای اولین بار در کشور آلمان عرضه و وارد بازار شد. این میوه درظاهر شبیه توت فرنگی بوده ولی طعم ومزه آن به آناناس نزدیک است. با تیترزندگی همراه شوید تا به بررسی فواید توت فرنگی آناناسی بپردازیم.

توت فرنگی آناناسی میوه‌ای نیست که به تازگی وارد بازار شده باشد بلکه عرضه جهانی آن ازآلمان آغاز شده و در بعضی نقاط جهان ازپیش وجود داشته است وحاصل ترکیب توت فرنگی ساحلی آمریکای جنوبی و توت فرنگی ویرجینیای آمریکای شمالی بوده و اغلب بیشتر سال دردسترس است. توت فرنگی آناناسی غنی ازمواد مغذی بوده ویک آنتی اکسیدان قوی محسوب می شود. 60 گرم توت فرنگی آناناسی 560 واحد انرژی و 140 کالری دارد و فاقد سدیم، کربوهیدرات و قند است.

فواید توت فرنگی آناناسی

  • بهبود سیستم ایمنی بدن

این میوه حاوی مقادیر زیادی ویتامین C و آنتی اکسیدان بوده وبا تقویت سیستم ایمنی بدن باعث می شود که بدن درقبال برخی ویروس ها مانند آنفولانزا به نحو احسن مقاومت کند.

فواید توت فرنگی آناناسی
فواید توت فرنگی آناناسی
  • تقویت استخوان ها و دندان

فواید توت فرنگی آناناسی: این میوه حاوی مقادیر زیادی ویتامین A است که دراستخوان ها و حفاظت ازدندان بسیار نقش دارد.

  • بهبود سلامت قلب

توت فرنگی آناناسی سرشار از پتاسیم بوده و در کنترل فشار خون تاثیرگذار است که به همین خاطر مانع ازنارسایی قلبی، سکته مغزی، حمله و بیماری های قلبی عروقی می شود.

  • آنتی اکسیدان قوی

این میوه باکاهش اکسیداسیون دربدن ازبروز بیماری ها به ویژه مشکلات قلبی و سرطان جلوگیری می کند.

  • رفع مشکلات دستگاه گوارش

توت فرنگی آناناسی حاوی مقادیر زیادی فیبر بوده وبه اجابت مزاج کمک می کند، همچنین فیبر با تنظیم میزان کلسترول خون از بروز بیماری های قلبی جلوگیری کرده ویک حالت سیری برای بلند مدت به وجود می آورد.

فواید توت فرنگی آناناسی
فواید توت فرنگی آناناسی
  • افزایش میزان انرژی

میزان کربوهیدرات این میوه بسیار بالا است که به حفط انرژی بدن شما کمک شایانی می کند.

  • مناسب برای زنان باردار

فواید توت فرنگی آناناسی :این میوه های خوش طعم سرشاراز فولات است که برای رشد مناسب جنین ضروری بوده که از ناهنجاری های تولد یا نقص در نوزادی پیشگیری می کند.

فواید توت فرنگی آناناسی برای سلامتی بدن نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر