ارسال پیغام مخفی در تلگرام به کمک یک ربات تلگرامی

ارسال پیغام مخفی در تلگرام به کمک یک ربات تلگرامی

ارسال پیغام مخفی در تلگرام به کمک یک ربات تلگرامی

ارسال پیغام مخفی در تلگرام به کمک یک ربات تلگرامی: یکی از شبکه های اجتماعی معروف که در کشور ما مورد استفاده قرار می گیرد تلگرام است که این روزها حاشیه های زیادی برای این پیام رسان بوجود آمده است . تلگرام بدلیل سهولت استفاده و امکانات خوبی که دارد بسیار مورد توجه کاربران ایرانی قرار گرفته است . یکی از مزیت های تلگرام ، استفاده از ربات های تلگرامی برای مقاصد مختلف است . در این مقاله از تیترزندگی ، یک ربات تلگرامی با نام hideitbot@ به شما معرفی خواهیم کرد که برای ارسال پیغام مخفی در تلگرام مورد استفاده قرار می گیرد . با ما همراه باشید .

"<yoastmark

ارسال پیغام مخفی در تلگرام

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که بخواهید یک پیغام را بصورت پوشیده و مخفی برای یک نفر بفرستید بطوریکه شخص دیگری به جز دریافت‌کننده اصلی ، پیام شما را نخواند و یا به طور تصادفی پیغام در قسمت اطلاع‌رسانی‌های شخص دریافت‌کننده مشاهده نشود . این روش در حالت چت عادی قابل استفاده است و نیازی به استفاده از چت محرمانه یا Secret Chat نیست .

برای ارسال پیغام مخفی در تلگرام کافیست وارد صفحه‌ی گفتگو با شخص مورد نظر شوید . حال در قسمت تایپ پیام ، ابتدا نام ربات تلگرامی را نوشته و سپس یک فاصله تایپ کنید و بعد از آن متن مورد نظر خود را بنویسید به این شکل : متن مورد نظر hideitbot@

"<yoastmark

ارسال پیغام مخفی در تلگرام : بعد از اتمام تایپ دو گزینه Send covered text یا Send generic message طبق شکل بالا نمایش داده خواهد شد که نوع مخفی‌سازی را مشخص میکند و باید یکی از این دو را ( که با فلش قرمز رنگ مشخص کردیم )انتخاب کنید تا پیام بصورت مخفی برای فرد مورد نظر ارسال شود .

"<yoastmark

ارسال پیغام مخفی در تلگرام : همان‌طور که در تصویر مشاهده میکنید پیام به صورت مخفی برای فرد ارسال شده است و قابل خواندن نیست . برای خواندن این پیام ، شخص گیرنده پیام باید دکمه‌ی Read را انتخاب کند . بلافاصله بعد از انتخاب این دکمه، متن پیام شما روی صفحه ظاهر می‌گردد .

ارسال پیغام مخفی در تلگرام به کمک یک ربات تلگرامی نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر