جلوگیری از آفتاب سوختگی با کمک هوش مصنوعی

جلوگیری از آفتاب سوختگی با کمک هوش مصنوعی

جلوگیری از آفتاب سوختگی با کمک هوش مصنوعی

جلوگیری از آفتاب سوختگی با کمک هوش مصنوعی: معمولا ما زمانی دچار آفتاب سوختگی میشویم که برای تفریح ، بخواهیم چند ساعت متوالی را در مقابل نور خورشید قرار بگیریم و چون در این مواقع ذهن مان مشغول تفریح است کمتر متوجه آثار مخرب اشعه های خورشیدی می شویم . از طرف دیگر بدن ما برای انجام برخی واکنش های شیمیایی خود (مانند جذب ویتامین د) به مقدار مناسبی از نور خورشید نیازمند است . این درحالی است که ما معمولا زمانیکه در زیر تابش نور خورشید قرار داریم یا مشغول تفریح هستیم و یا مشغول کار مهمی هستیم پس کنترل مقدار نور جذب شده توسط پوست کار ساده ای نیست . به تازگی هوش مصنوعی در این حوزه وارد عمل شده و با معرفی گجت کوچکی ، این مشکل را رفع کرده است . با تیترزندگی همراه باشید تا بیشتر در مورد جلوگیری از آفتاب سوختگی با کمک هوش مصنوعی صحبت کنیم .

"<yoastmark

جلوگیری از آفتاب سوختگی با کمک هوش مصنوعی

بسیاری از مردم دقیقا نمی دانند که بدنشان چه مقدار از نور خورشید را جذب کرده و به همین دلیل در استفاده از کرم های ضد آفتاب با مشکل مواجه میشوند . به تازگی یک شرکت تجاری محصول هوشمند کوچکی به نام Qsun برای جلوگیری از آفتاب سوختگی با کمک هوش مصنوعی ابداع کرده که در قالب یک گیره کوچک به لباس شما متصل می شود و با استفاده از آن نه تنها می توانید جلوی آفتاب سوختگی خود را بگیرید، بلکه از این طریق درخواهید یافت که به اندازه کافی ویتامین دی برای تامین نیازهای بدن خود دریافت کرده اید یا خیر .

"<yoastmark

QSun برای انجام وظایف خود مجهز به حسگرهای پیشرفته ای است که میزان اشعه ماورا بنفش دریافتی بدن را به طور لحظه به لحظه اندازه گیری می کنند و بر همین اساس به کاربر اطلاع می دهند که مدت زمان مناسب برای حضور وی در زیر نور خورشید چه میزان است. در صورت اتمام مدت زمان کافی، این ابزار پیام هشداری را برای گوشی کاربر می فرستد تا وی به سایه پناه ببرد .

"<yoastmark

این دستگاه علاوه بر جلوگیری از آفتاب سوختگی همچنین قادر به محاسبه میزان ویتامین دریافتی توسط کاربر در مدت زمان حضور در زیر نور خورشید است. تمامی این اطلاعات از طریق برنامه موبایلی QSun قابل کنترل است. کنترل میزان سلامت پوست صورت و اعلام میزان کرم ضدآفتاب مورد نیاز پوست بدن از جمله دیگر قابلیت های این ابزار مفید است. هزینه خرید این محصول که در ابتدای تابستان به بازار می آید ۵۰ دلار است .

جلوگیری از آفتاب سوختگی با کمک هوش مصنوعی نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر