خرید اینترنتی کرم پودر و نکاتی که به آن باید توجه نمود

خرید اینترنتی کرم پودر و نکاتی که به آن باید توجه نمود

خرید اینترنتی کرم پودر و نکاتی که به آن باید توجه نمود

خرید اینترنتی کرم پودر و نکاتی که به آن باید توجه نمود : اغلب افراد جهت خرید کرم پودر و لوازم آرایشی به مراکز خرید می‌روند و جهت کسب اطمینان از تناسب رنگ محصول بارنگ پوست، کمی از تستر کرم پودر را بر روی دست و یا صورت خود امتحان می‌کنند. با گسترش نفوذ اینترنت و شبکه‌های اجتماعی علاقه به خرید محصولات متعدد به صورت اینترنتی افزایش پیدا کرده است. در این بین جهت خرید اینترنتی محصولات آرایشی مشکلاتی وجود دارد. به همین جهت در این بخش از تیترزندگی نکاتی را که در خرید اینترنتی کرم پودر باید به آن توجه نمایید را به شما آموزش می‌دهیم.

  • فرمول کرم پودر مورد نیاز خود را مشخص نمایید

با تن پوست خود و کرم مناسب برای آن، شروع کنید، در مرحله بعدی، مشخص کنید که مایلید کرم شما مات باشد و یا صورتتان را براق کند. چه عوامل دیگری را برای خرید اینترنتی کرم پودر باید در نظر بگیریم؟ جنس پوست خود را بشناسید، آیا پیشانی شما از نواحی دیگر صورتتان چرب‌تر است و یا پوست اطراف بینی و گونه شما چرب است. درصورتی‌که این موارد برای شما صدق می‌کند، به یک کرم پودر آبرسان احتیاج دارید.

لیست موارد تشکیل دهنده کرم پودر را بررسی نمایید و ببینید فرمولاسیون کرم پودر شامل موادی که برای پوست شما مفید باشد هست یا نه (مواردی مانند ویتامین E و اسید هیالورونیک). در مرحله بعد از خودتان بپرسید، آیا مایلید یک پوشش سبک داشته باشید که فقط لکه‌های ریز پوست را پنهان کند و یا اصلا هیچ پوشانندگی نداشته باشد و یا برای تعطیلات به یک کرم با SPF، جهت حفاظت در مقابل نور خورشید احتیاج دارید. درصورتی‌که برای حضور در یک مراسم عروسی در فصل زمستان این کرم را می‌خواهید، توصیه می‌شود از فرمولی با پوشانندگی بالا استفاده کنید.

خرید اینترنتی کرم پودر و نکاتی که به آن باید توجه نمود
خرید اینترنتی کرم پودر و نکاتی که به آن باید توجه نمود
  • بافت کرم پودر

کرم پودرها از نظر بافت و غلظت به چند شکل وجود دارند، موضوع قابل توجه این است که درصورتی‌که پوست مستعد جوش دارید حتی درصورتی‌که پوست شما خشک هم باشد باید از نوع کرم پودرهای بدون چربی استفاده کنید. کرم پودر مایع محبوب‌ترین شکل کرم پودر است و استفاده از آن بسیار ساده است و پوششی طبیعی به پوست می‌دهد. این کرم‌ها اغلب برای پوست‌‌های معمولی و خشک ایده‌آل هستند و افرادی که پوست چرب دارند باید از نوع بدون چربی و پودری استفاده کنند.

  • ته رنگ پوست خود را شناسایی کنید

سه نوع رنگ پوست وجود دارد، گرم، سرد و معمولی. پوست گرم حاوی رنگدانه‌های سبز و زرد و پوست سرد حاوی رنگدانه‌های صورتی و پوست معمولی رنگی بین این دو دسته است. ولی چگونه می‌توانید ته رنگ پوست خود را تشخیص دهید؟ یک شی به رنگ نارنجی و صورتی بردارید و درکنار صورت خود نگه دارید، درصورتی‌که نارنجی پوست شما را درخشان‌تر کرد، شما پوستی گرم و درصورتی‌که شی صورتی پوست شما را درخشان‌تر کرد رنگ پوست شما سرد می‌باشد. همین آزمون را می‌توانید با جواهرات نقره و طلا هم انجام دهید.

  • برندهای متعدد را با هم مقایسه کنید

اینترنت امکانات بی‌نظیری را در اختیار ما قرر می‌دهد. این بدان معناست که شما می‌توانید حتی کرم پودر خود را بدون احتیاج به تست خریداری نمایید. اطلاعات مربوط به برند مورد نظر خود را در اینترنت جستجو کنید و در بین چند مورد ایده‌آل‌ترین گزینه را انتخاب نمایید. در مورد عمر مفید کرم پودر، پوشش، بافت و قیمت آن پرس‌وجو کنید و با آگاهی کامل خرید خود را انجام دهید. بعضی‌از وبسایت‌ها فیلم‌هایی برای معرفی محصول و مشاوره محصول در اختیار مشتریان قرار می‌دهند که می‌تواند سودمند باشد.

خرید اینترنتی کرم پودر و نکاتی که به آن باید توجه نمود
خرید اینترنتی کرم پودر و نکاتی که به آن باید توجه نمود
  • پرسشنامه‌های آنلاین

اغلب برندها، پرسشنامه و نظرسنجی‌های آنلاین به مشترکان خود ارائه می‌دهند تا بتوانند شما را به محصول مورد نیازتان هدایت کنند، توصیه می‌کنیم از آن‌ها کمک بگیرید. درصورتی‌که به برند خاصی علاقه دارید یا از محصولات دیگر آن استفاده کرده‌اید و برای پوست شما مناسب بوده است، این برند می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای انتخاب باشد. شماره رنگ روی بسته محصولات تجاری با یکدیگر تفاوت دارند ولی اغلب از نام‌های مشترکی برای این محصولات استفاده می‌شود، عنوان‌هایی مانند بژ متوسط، عاجی و طبیعی.

با جستجو کردن در اینترنت و دیدن کرم پودر بااین اسامی یکی از آن‌ها را که مناسب پوست شما است انتخاب نمایید. درصورتی‌که در انتخاب رنگ کرم پودر خود شک دارید، یک درجه روشن‌تر سفارش دهید و درکنار آن از یک برنزر استفاده کنید. این کار بسیار راحتر از تبدیل پایه‌ تیره به روشن می‌باشد.

خرید اینترنتی کرم پودر و نکاتی که به آن باید توجه نمود نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر