ایده های جالب برای استفاده مجدد از لامپ های سوخته

ایده های جالب برای استفاده مجدد از لامپ های سوخته

ایده های جالب برای استفاده مجدد از لامپ های سوخته

ایده های جالب برای استفاده مجدد از لامپ های سوخته: اغلب خانم های خوش سلیقه به دنبال ایده های جذاب برای تزئین محیط خانه هستند این افراد میتوانند هر وسیله بی خاصیتی را به یک وسیله تزئینی زیبا تبدیل بکنند . یکی از این وسایل به درد نخور ، لامپ های سوخته ای است که اغلب دور ریخته میشود . شما میتوانید با کمی حوصله و دقت ، ظرافت و هنر خود را به نمایش بگذارید . برای آشنایی با ایده های جالب برای استفاده مجدد از لامپ های سوخته ،تیترزندگی را همراهی کنید .

"<yoastmark

ایده های جالب برای استفاده مجدد از لامپ های سوخته

از این به بعد اگر لامپ سوخته ای در منزل داشتید به جای اینکه آن را در سطل زباله بیندازید میتوانید از آن در دکوراسیون منزل با ایده های جالب برای استفاده مجدد از لامپ استفاده کنید . برای این منظور ما ایده های ساده و جذابی را در این مطلب به شما آموزش خواهیم داد . نکته کلی که در مورد استفاده از لامپ باید درنظر داشته باشید شکنندگی شیشه آنست برای جلوگیری از شکستن لامپ میتوانید مقداری چسب مایع را در درون آن ریخته و لامپ را تکان دهید تا چسب مایع به تمام نقاط شیشه ای برسد به این ترتیب یک لایه نازک از چسب در داخل لامپ ایجاد شده و در صورت شکسته شدن لامپ ، مانع از خورد شدن و ریختن آن میشود همچنین میتوانید از لامپ های ال ای دی جدید که مقاوت بالایی داشته و به آسانی شکسته نمیشوند استفاده کنید .

گلدان کوچک

"<yoastmark

اگر به دنبال یک گلدان کوچک و فانتزی هستید لامپ سوخته گزینه مناسبی است . شما میتوانید از این لامپ ها برای نگه داشتن شاخه گل در مراسمات خاص مانند تولد و … استفاده کنید . شما میتوانید این گلدان ها را از سقف آویزان کرده و یا در گوشه ای بگذارید .

بالن

"<yoastmark

شما میتوانید یک طرح جالب و دوست داشتنی با ایده های جالب برای استفاده مجدد از لامپ برای تزئین اتاق کودک خود آماده کنید . برای این منظور لامپ های سوخته منزل را برداشته و برای کودک خود بالن های کوچک بسازید . مناسب ترین مکان برای نصب این بالن ها ، گوشه ای از سقف اتاق کودک است . برای امنیت بیشتر کودک خود بهتر است قسمتی از سقف را انتخاب کنید که بالای کمد باشد .

ساخت زنبور عسل

"<yoastmark

با رنگ آمیزی لامپ ها می توانید آن ها را به زنبورهای کوچک تبدیل کنید .

ساخت پنگوئن

"<yoastmark

با رنگ آمیزی لامپ ها و داشتن ایده های جالب برای استفاده مجدد از لامپ می توانید آن ها را به شکل پنگوئن در آورید و از آن برای تزئین محیط استفاده کنید .

ایده های جالب برای استفاده مجدد از لامپ های سوخته نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر