افزایش میران تستوسترون بدن با 3 گیاه طبیعی

افزایش میران تستوسترون بدن با 3 گیاه طبیعی

افزایش میران تستوسترون بدن با 3 گیاه طبیعی

افزایش میران تستوسترون بدن با 3 گیاه طبیعی : تستوسترون پایین می‌تواند برای مردان و زنان مشکل‌ساز باشد. اغلب در مورد دومی زیاد صحبت نمی‌شود اما کمبود تستوسترون می‌تواند مانع باردار شدن یک زن شود. هم زنان و هم مردان در صورتی که مشکل سطوح تستوسترون پایین‌شان را حل نکنند، در معرض خطر بالاتری برای ابتلا به مشکلات قلبی، پوکی استخوان، زوال عقل و وضعیتی به نام آندروپوز قرار می‌گیرند . در این بخش از تیترزندگی قصد داریم افزایش میران تستوسترون بدن با 3 گیاه طبیعی را مورد بررسی قرار دهیم . همراه ما باشید .

3 گیاه طبیعی برای افزایش میران تستوسترون بدن

1 – علف بز شاخی

"<yoastmark

علف بز شاخی، یک گیاه چینی است که اغلب به منظور افزایش سطوح تستوسترون در مردان و زنان تجویز می‌شود. ماده‌ی تشکیل‌دهنده‌ی اصلی آن که باعث افزایش میران تستوسترون بدن می‌شود، ایکارین نام دارد . این گیاه درواقع بجای افزایش سطوح تستوسترون، از اثرات تستوسترون در بدن تقلید می‌کند . علف بز شاخی در اغلب موارد برای میل جنسی کم که می‌تواند ناشی از سطوح تستوسترون پایین باشد، تجویز می‌شود .

2 – خارخاسک

"<yoastmark

خارخاسک سال‌هاست که در طب سنتی چین و هند به کار می‌رود . با توجه به مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۸ در مجله‌ی Phytomedicine منتشر شد ، مشخص شد که این گیاه باعث افزایش میران تستوسترون بدن در مطالعات حیوانی شده است . اثر دیگر آن افزایش میل جنسی است که اغلب در افراد دارای تستوسترون پایین، کاهش می‌یابد. برخی منابع می‌گویند که خارخارسک می‌تواند به اختلال نعوظ و عملکرد ورزشی نیز کمک کند .

3 – Bulbine Natalensis

"<yoastmark

این گیاه بومی آفریقای جنوبی است و بارها در آزمایشات حیوانی ثابت شده که سطوح تستوسترون را به میزان قابل توجه ۳۴۷ درصد افزایش می‌دهد . یکی از این مطالعات حیوانی توسط دانشگاه فورد هار در آفریقای جنوبی انجام شد و نشان می‌دهد که این گیاه قادر است سطوح تستوسترون را افزایش دهد . یک مطالعه‌ی انسانی که تأثیر عصاره‌ی این گیاه را مورد بررسی قرار داد، دریافت شرکت‌کنندگانی که دوزهایی بین ۲۵ و ۵۰ میلی‌گرم/کیلکوگرم از وزن بدن دریافت کردند، اثراتی مبنی بر افزایش میران تستوسترون بدن نشان دادند.

راهکارهای افزایش میران تستوسترون بدن

1 – کم کردن وزن بدن

2 – بین 6 تا 8 ساعت مفید بخوابید

3 – کمتر استرس داشته باشید

4 – تمرین شدید و کافی داشته باشید

5 – گرم نبودن محیط بیضه ها

افزایش میران تستوسترون بدن با 3 گیاه طبیعی نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر