تیترزندگی
افزایش میل جنسی با مدیتیشن برای لذت بخشی بیشتر

افزایش میل جنسی با مدیتیشن برای لذت بخشی بیشتر

افزایش میل جنسی با مدیتیشن جنسی : مدیتیشن جنسی راهی است برای افزایش آگاهی از بدن، برای افزایش لذت در طول رابطه جنسی. مدیتیشن جنسی منظم، ممکن است به لذت بخش تر شدن رابطه جنسی، به شما و همسر تان کمک کرده و همچنین راهی برای عمیق تر کردن رابطه تان است . در این بخش از تیترزندگی قصد داریم افزایش میل جنسی با مدیتیشن برای لذت بخشی بیشتر را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم ! حتی اگر قبلا هیچ گاه مدیتیشن انجام نداده اید . همراه ما باشید .

مراحل افزایش میل جنسی با مدیتیشن

افزایش میل جنسی با مدیتیشن برای لذت بخشی بیشتر
افزایش میل جنسی با مدیتیشن برای لذت بخشی بیشتر

۱ – انتخاب مکان آرام ، دور از هرگونه حواس

چراغ های اتاق خواب یا اتاق نشیمن تان را کم کرده و هرگونه وسایل الکتریکی مانند موبایل، تلویزیون، و لپ تاپ را از آن بیرون کنید. اتاق را در دمایی متعادل نگه دارید. اگر خیلی سرد یا خیلی گرم باشد، ممکن است باعث حواس پرتی شود .

همچنین می توانید تعدادی کوسن روی زمین گذاشته تا هنگام مدیتیشن روی آن ها بنشینید. کوسن ها را طوری بچینید که نزدیک یکدیگر باشند، به این ترتیب فضای کمی بین شما و همسرتان به وجود خواهد آمد .

۲ – راحت باشید و آرام

در موقعیتی قرار بگیرید که برای شما و همسرتان راحت است . می توانید دراز کشیده و یا با پاهایتان در موقعیت لوتوس بنشینید. شما و همسرتان می توانید در حالی که چیزی گشاد و راحت پوشیده اید، و یا اگر ترجیح می دهید، کاملا لخت مدیتیشن کنید.

کمرتان را صاف نگه دارید، چه نشسته اید و یا با دست هایی در پهلوهایتان، دراز کشیده اید. در موقعیت نشسته، بازوهایتان را به راحتی در دامان تان بگذارید.
اگر نشسته اید، چانه تان را بالا گرفته و سرتان با ستون فقرات تان در یک راستا باشد.

۳ – بستن چشمها

هرگاه آماده بودید، می توانید چشمان تان را بسته و مدیتیشن را شروع کنید. پس از آن، سعی کنید از محیط اطراف تان مطلع بمانید. به بدن، نفس و هر صدایی که می شنوید توجه کنید.

سعی کنید افکار ناخواسته را نادیده گرفته و به سادگی بر لحظه کنونی تمرکز کنید. اگر فکری به سرتان زد، آن را تصدیق کرده و بگذارید تا بگذرد. برای مثال، اگر به اتفاقی که سرکار افتاده است فکر می کنید، باید به خودتان بگویید “آره، همچین چیزی اتفاق افتاده است”، و سپس ببینید که این تصورات محو می شوند.

افزایش میل جنسی با مدیتیشن برای لذت بخشی بیشتر
افزایش میل جنسی با مدیتیشن برای لذت بخشی بیشتر

۴ – تمرکز روی محیط اطراف و نفس کشیدن

همانطور که در حال مدیتیشن هستید، روی محیط اطراف و نفس کشیدن تان تمرکز کنید. نفس های عمیق و آرامش بخشی کشیده و به هوایی که وارده بدن تان شده و از آن خارج می شود، توجه کنید. هنگامی که به داخل نفس می کشید، هوا را به داخل شکم تان برده و تصور کنید که با عمل بازدم، استرس از بدن تان بیرون می رود.

سعی کنید از خودتان و اینکه چه احساسی دارید آگاه شوید. اینکه هوا در اطراف بدن تان چه حسی دارد و اینکه چگونه همه قسمت های مختلف بدن تان، از دست تا پاهایتان چه احساسی دارند، آگاه باشید.

۵ – تجسم بدن خود

با شروع شدن مدیتیشن، بدن خودتان را تصور کنید. به اینکه بدن تان در داخل و خارج چگونه است، و همچنین به اینکه انرژی بدن تان چگونه به نظر می رسد، فکر کنید. به شکل ها، رنگ ها و صداهای احساسات فعلی تان فکر کنید. برای مثال، ممکن است تمایلی که به همسرتان دارید را شبیه یک گوی قرمز تجسم کنید.

روی احساسات جسمی تان تمرکز کنید. تا جایی که ممکن است، از بدن تان و تمایلاتی که احساس می کنید، آگاه باشید. هدف از مدیتیشن جنسی، افزایش آگاهی است؛ که می تواند منجر به افزایش میل جنسی شود.

۶ تمرکز روی همسر خود

بعد از اینکه خودتان را تجسم کردید، تمرکزتان را بر روی همسرتان بگذارید. در این لحظه سعی کنید به بدن و احساسات همسرتان فکر کنید.

به همسر تان نگاه کنید. می توانید چشم هایتان را باز کرده و به چشم های همسرتان نگاه کنید. مطمئن شوید که به تنفس همسر تان نیز توجه می کنید. نیم نگاهی به حرکات بدن همسرتان داشته باشید. برای مثال، ممکن است به شکم و سینه همسرتان نگاه کنید که با هوا پر شده و دوباره خالی می شوند.
بدون صحبت کردن، با همسرتان ارتباط برقرار کنید. سعی کنید از صورت، دست ها و چشم هایتان برای اینکه به همسرتان بگویید چه حسی دارید استفاده کنید. حالات همسرتان را نیز مشاهده کنید. سعی کنید ببینید که او نیز چه احساسی دارد.

۷ – شروع رابطه جنسی

پس از حدود ۲۰ دقیقه مدیتیشن جنسی، شروع به مقاربت جنسی کنید. اگر مقاربت بعد از مدیتیشن جنسی لذت بخش تر است، با همسرتان درباره انجام مدیتیشن جنسی به طور منظم صحبت کنید.

چند توصیه برای تجربه بهتر

افزایش میل جنسی با مدیتیشن برای لذت بخشی بیشتر
افزایش میل جنسی با مدیتیشن برای لذت بخشی بیشتر

۱ – موسیقی طبیعت یا آهنگ های آرامش بخش پخش کنید

۲ – نفس کشیدن هایتان را با هم مطابقت دهید .

۳ – به چشم های همدیگر خیره شوید .

نویسنده بخش سبک زندگی

اضافه کردن نظر