خودروی مفهومی جنسیس اسنشیا تولید هیوندای

خودروی مفهومی جنسیس اسنشیا تولید هیوندای

خودروی مفهومی جنسیس اسنشیا تولید هیوندای

خودروی مفهومی جنسیس اسنشیا تولید هیوندای: شرکت هیوندای با تولید برند جنسیس نشان داد که برنامه ویژه ای برای خودروهای لوکس و سوپراسپورت دارد . جدیدترین شاهکار این برند ، خودروی مفهومی جنسیس اسنشیا است که چشم هر بیننده ای را به خود تسخیر میکند . با تیترزندگی همراه باشید تا بیشتر با این خودروی سوپر اسپورت آشنا شویم .

"<yoastmark

خودروی مفهومی جنسیس اسنشیا

هیوندای موتور از زیرمجموعه‌های هیوندای موتور گروپ به‌شمار می‌آیند که در حال حاضر پس از شرکت‌های جنرال موتورز ، گروه فولکس‌ واگن و تویوتا ، به‌عنوان چهارمین خودروساز بزرگ جهان شناخته می‌شود . دفتر مرکزی این شرکت در شهر سئول قرار دارد . شرکت هیوندای موتور در سال ۲۰۰۸ در رتبه هشتم ، از بزرگترین شرکت‌های خودروسازی جهان قرار داشت . جدیدترین محصول این شرکت ، خودروی برقی جنسیس اسنشیا است که در نمایشگاه خودروی نیویورک ۲۰۱۸ رونمایی شد .

"<yoastmark

در اولین نگاه ، جذابیت چشم نواز خودروی مفهومی جنسیس اسنشیا شما را به خود جذب خواهد کرد دلیل آن هم شاید اینست که مدیر طراحی جنسیس ، لوک دانکرولک است که سال‌ها در سمت طراح ارشد و رئیس بخش طراحی برندهای بنتلی ، آئودی و لامبورگینی کار کرده است .

برخلاف بسیاری از خودروهای برقی دنیا نظیر محصولات تسلا و جگوار ، باتری‌های اسنشیا در کف خودرو یا دقیقا پشت صندلی‌ها جاسازی نشده‌اند بلکه به لطف محاسبه‌ی دقیق مرکز ثقل و با هدف بهبود تعادل ، نزدیک به قسمت عقب هستند تا راحتی نشیمن و زاویه‌ی کمر قابل تنظیم باشد . درهای ورودی شباهت زیادی به مک‌لارن 720S دارد و با موتور الکتریکی و فشار دکمه بسته می‌شوند .

سرعت

مدیران جنسیس ادعا می‌کنند که خودروی مفهومی جنسیس اسنشیا در مدت حدود ۳ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. البته این آمار زمانی حاصل می‌شود که باتری‌ها فول‌شارژ و موتورها در حالت رانندگی حداکثر قدرت باشند . جزئیات زیادی از پیشرانه و تجهیزات فنی خودرو منتشر نشده و تنها نکته‌ی مشخص ، استفاده از ۲ موتور در عقب و جلو با اعمال گشتاور متفاوت روی ۴ چرخ است .

"<yoastmark

در خودروی مفهومی جنسیس اسنشیا فضای داخلی ، با طراحی آینده‌نگر اما واقع‌گرا روبرو هستیم که همراه چرم در پوشش صندلی‌ها و درها، مد روز و لوکس به نظر می‌رسد . رنگ چرم در قسمت‌های مختلف، تفاوت دارد و برای حجم‌دهی پیچیده به داشبورد و داخل درها از فناوری پرینت سه‌بعدی استفاده شده است .

قرار است در آینده‌ی نزدیک ، ۶ محصول در سبد جنسیس وجود داشته باشند . از این تعداد مدل‌های سدان G70، G80 و G90 رونمایی شده‌اند . احتمال معرفی ۲ مدل کراس‌اور با برند جنسیس وجود دارد و با این حساب، تولید یک سوپراسپرت الهام‌گرفته از خودروی مفهومی جنسیس اسنشیا دور از انتظار نیست .

خودروی مفهومی جنسیس اسنشیا تولید هیوندای نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر