طرز تهیه انواع پاپ کورن به همراه نکات کلیدی برای خوش طعم شدن آن

طرز تهیه انواع پاپ کورن به همراه نکات کلیدی برای خوش طعم شدن آن

طرز تهیه انواع پاپ کورن به همراه نکات کلیدی برای خوش طعم شدن آن

طرز تهیه انواع پاپ کورن به همراه نکات کلیدی برای خوش طعم شدن آن: به طور حتم طرز تهیه پاپ کورن ساده را همه می‌دانند تنها کافی هست کمی روغن و نمک در یک ظرف در دار بریزید و زمانی‌که داغ شد ذرت رو بهش اضافه نمایید و هر از گاهی قابلمه رو تکان دهید تا شروع به پف کردن کند به همین سادگی. ولی احتمالا بسیاری از اشخاص طرز تهیه پاپ کورن های طعم دار رو بلد نیستند. در این بخش از تیترزندگی طرز تهیه انواع پاپ کورن طعم دار را به شما آموزش می‌دهیم. با ما همراه باشید!

  • پاپ کورن کره ای

جهت تهیه این پاپ کورن باید به جای روغن در قابلمه کره بریزید و هنگامی که پاپ کورن آماده شد آن را درون ظرف دردار قرار بدهید. سپس مقداری کره را روی پاپ کورن داغ رنده نمایید و ترجیحا چند دقیقه داخل فر گرم قرار بدید.

"طرز

  • پاپ کورن لیمویی

بعد از آماده شدن پاپ کورن آن را از روی اجاق برداشته و کمی آبلیمو را با مقداری کره و نمک با هم ترکیب نمایید و روی پاپ کورن ها بریزید و چند دقیقه داخل فر گرم قرار بدید.

"طرز

  • پاپ کورن پنیری

جهت تهیه این پاپ کورن شما باید کمی پنیر پارمزان رو ریز ریز رنده کرده و هنگامی‌که پاپ کورنتون آماده شد آن را داخل یک ظرف در دار بریزید و پنیر رو به همراه کمی پودر سیر و موسیر بهش اضافه نمایید و چند دقیقه اجازه دهید داخل فر داغ بماند.

"طرز

  • پاپ کورن سرکه ای

بعد از آماده شدن پاپ کورن آن را از روی حرارت برداشته و کمی سرکه را با کمی کره و نمک با هم ترکیب نموده و روی پاپ کورن ها بریزید و چند دقیقه داخل فر گرم قرار بدید.

"طرز

  • پاپ کورن گوجه ای

یکی دیگر از انواع پاپ کورن است که جهت تهیه این پاپ کورن دو روش وجود دارد. مقداری گوجه خشک شده از عطاری تهیه نموده یا خودتون کمی گوجه رو داخل فر خشک کنید یا می‌توانید می‌توانید سس گوجه را بقدری داخل فر حرارت دهید تا خشک و پودری بشود. بعد از آماده شدن پاپ کورن آن را داخل کیسه کاغذی بریزید و پودر رو بهش اضافه نموده و کامل هم بزنید.

"طرز

  • پاپ کورن شکلاتی

مقداری پودر کاکائو و شکر را ترکیب نمایید سپس از آماده شدن پاپ کورن آن را داخل کیسه کاغذی ریخته و پودر رو بهش اضافه کنید و خوب هم بزنید.

"طرز

نکات کاربردی

  1. جهت تهیه پاپ کورن حتما باید از ذرت مرغوب استفاده کنید درغیر اینصورت پف نمیکند.
  2. ذرت نباید نمدار باشد ، توصیه می‌شود ذرت رو در جای خشک نگهدارید.
  3. ذرت هایی که در عطاری ها موجود است کیفیت مناسبتری دارند
  4. حرارت نباید برای انواع پاپ کورن خیلی کم باشه چون موجب عرق کردن داخل قابلمه میشود و پاپ کورن ها خوب پف نمی‌کند.
طرز تهیه انواع پاپ کورن به همراه نکات کلیدی برای خوش طعم شدن آن نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر