زندگی خصوصی ملانیا ترامپ چگونه است

زندگی خصوصی ملانیا ترامپ چگونه است

زندگی خصوصی ملانیا ترامپ چگونه است

زندگی خصوصی ملانیا ترامپ چگونه است: ملانیا ترامپ از زمانی که به عنوان بانوی اول آمریکا وارد کاخ سفید شد تغییرات زیادی را در زندگی خصوصی خود ایجاد کرد و دیگر خبری از آن مدل زیبایی که عکس های آن چنانی می گرفت در رفتارش نبود . آنچه که مسلم است ملانیا و دونالد ترامپ زندگی سردی را بعد از آغاز ریاست جمهوری سپری می کنند این سردی در رفتارهای ملانیا که بارها دست شوهرش را پس زده کاملا مشهود است . روزنامه واشنگتن پست به تازگی طی مقاله ای به زندگی خصوصی ملانیا ترامپ پرداخته که شما را به خواندن بخش هایی از این مقاله دعوت می کنیم .

زندگی خصوصی ملانیا ترامپ چگونه است
زندگی خصوصی ملانیا ترامپ چگونه است

زندگی خصوصی ملانیا ترامپ

ترامپ و ملانیا همدیگر را برای اولین بار در هفته مد نیویورک در سپتامبر ۱۹۹۸ ملاقات کردند و رابطه آنها کم کم صمیمی تر شد و در نهایت دونالد ترامپ پس از جدایی از همسر دوم خود در سال 2005 با ملانیا کناوس مدل اهل اسلوانی ازدواج کرد و یک سال بعد فرزند بارون به دنیا آمد . ملانیا به پنج زبان اسلوونیایی، انگلیسی، فرانسوی، صربی و آلمانی صحبت می‌کند. این قدرت زبانی می‌تواند در امور کاخ سفید به کار بیاید هر چند که داشتن لهجه غلیظ یکی از ایرادات سخنرانی او شمرده میشود . زندگی این زوج از همان ابتدا با حاشیه های بسیاری همراه بوده است .

در سپتامبر ۲۰۱۶ روزنامه دیلی میل بریتانیا و یک وبلاگ نویس آمریکایی با انتشار عکس‌های عریان از ملانیا مدعی شدند که او در دهه ۹۰ میلادی و پیش از آشنایی با ترامپ به ارائه خدمات جنسی به مشتریان پولدار مشغول بوده است. در عین حال همسر ترامپ این ادعا را رد و درخواست غرامت ۱۵۰ میلیون دلاری کرد . البته خود ترامپ هم بی حاشیه نیست و تا به امروز سه زن که به عنوان بازیگر فیلم های مستهجن در امریکا شناخته میشوند علیه ترامپ شکایت کرده و مدعی شده اند که ترامپ در زمان انتخابات به آنها حق سکوت داده است . همچنین کتاب های بسیاری در مورد زندگی شخصی این زوج نوشته شده و هر روز مطالبی به آنها اضافه میشود .

زندگی خصوصی ملانیا ترامپ چگونه است
زندگی خصوصی ملانیا ترامپ چگونه است

نکته جالب

اما در مقاله واشنگتن پست ذکر شده که ملانیا ترامپ شب انتخابات ریاست جمهوری امریکا به جای خوشحالی اشک می ریخت و گریه می کرد چرا که او به هیچ وجه دوست نداشت همسرش رئیس جمهور شود به طوریکه برخی نزدیکان او می گفتند ملانیا در دوران حساس قبل از انتخابات بارها گفته بود که دوست دارد همسرش بازنده این رقابت باشد .این مقاله در مورد برنامه روزانه این زوج می نویسد که ترامپ در حدود ساعت ۵:۳۰ صبح بیدار شده و روز خود را با تماشای اخبار تلویزیون و توئیت‌بازی شروع می کند و بانوی اول آمریکا اندکی دیرتر در اتاق خواب شخصی خودش از خواب بر می‌خیزد سپس پسر ۱۲ ساله‌اش بارون را برای مدرسه آماده می‌کند .

بر خلاف ترامپ که هر روز آتش جدیدی در نقطه ای از جهان می افروزد و هر روز به تعداد بازیگران فیلم های مستهجن که از او شکایت می کنند افزوده میشود ، ملانیا ترامپ زندگی منزوی‌ و آرام‌تری را در پیش گرفته و غالبا جدا از رئیس‌جمهوری آمریکا، پسرش را بزرگ می‌کند و جایی برای خودش درون یک مکان غیر متعارف کاخ سفید دست و پا کرده است . همسر جوان ترامپ مستقیما به آن روابط خارج از عرفی که استورمی دنیلز و یک زن دیگر به نام کارن مک‌دوگال می‌گویند با ترامپ داشته‌اند ، واکنش نشان نداده است اما به صورت جالب‌ توجهی یک وجهه مثبت و مستقل از رئیس‌جمهوری آمریکا به تصویر می‌کشد تا حداقل وجه رئیس جمهور امریکا را حفظ کرده باشد .

زندگی خصوصی ملانیا ترامپ چگونه است
زندگی خصوصی ملانیا ترامپ چگونه است

سخن دیگران در رابطه با ملانیا

استفانی گریشام ، سخنگوی بانوی اول آمریکا می‌گوید تمرکز ملانیا همواره روی کودکان بوده است . از جمله اتفاقات اخیر که باعث شد ملانیا ترامپ دوباره در کانون توجه قرار بگیرد می‌توان به شرکت در مراسم تدفین باربارا بوش (همسر بوش اول و مادر جوج بوش)، بانوی اول سابق آمریکا اشاره کرد . اگرچه ترامپ حاضر نشده بود که در این مراسم اشاره کند ولی ملانیا با شرکت در این مراسم که همگی جزو افرادی بودن که ترامپ با آنها مشکل داشته و در رقابت های انتخاباتی سخنان تندی بر علیه آنان زده (مانند باراک اوباما و همسرش) به نوعی شخصیت خود را ثابت کرد .

این زوج هر چند که از قدرت رسانه ها آگاه هستند اما برخی از لحظات به یاد ماندنی آنها بسیار زننده است مثلا ملانیا دست خود را به سمت دیگری می‌برد تا دست رئیس‌جمهوری آمریکا به او نرسد و چندین و چند بار دوربین‌ها لحظاتی را ثبت کردند که او در مقابل قرار گرفتن دستش درون دست ترامپ مقاومت کرده است .

زندگی خصوصی ملانیا ترامپ چگونه است
زندگی خصوصی ملانیا ترامپ چگونه است

استفانی وینستون وولکوف، از دوستان قدیمی ملانیا می‌گوید: او شخص باوقار و خاص است و در حریم خصوصی به زندگی شخصی‌اش می‌رسد و این به هیچکسی ارتباط ندارد. آنها از آن زوج‌هایی نیستند که دست یکدیگر را بگیرند، همینطوری؛ او یک اروپایی جذاب است و قابل پیش‌بینی نیست . به گفته برخی ، این زوج حتی در اوقات فراغت هم جدا از یکدیگر هستند . در تعطیلات مارالاگو و تعطیلات آخر هفته، رئیس‌جمهوری آمریکا با سیاستمداران، تجار و شخصیت‌های رسانه‌ای غذا می‌خورد و ملانیا گاهی با آنها نیست . به گفته چندین تن از مقام‌های کنونی و سابق ،‌ رئیس‌جمهوری آمریکا و همسرش گاهی در کاخ سفید هم همراه یکدیگر غذا صرف نمی‌کنند . یکی از دوستان قدیمی ترامپ افزود: آنها خیلی به ندرت و حتی می‌توان گفت به هیچ وجه با هم نیستند .

زندگی خصوصی ملانیا ترامپ چگونه است نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر