داشتن شکمی صاف با یک نوشیدنی معجزه گر در یک هفته

داشتن شکمی صاف با یک نوشیدنی معجزه گر در یک هفته

داشتن شکمی صاف با یک نوشیدنی معجزه گر در یک هفته

داشتن شکمی صاف با یک نوشیدنی معجزه گر در یک هفته : تغذیه ناصحیح و عدم تحرک و ورزش کردن باعث می شود که چربی های اضافی بدن در قسمت شکم تان تجمع پیدا کنند . از طرفی هیچ قرص جادویی وجود ندارد که باعث شود در هفته ۱۳ کیلوگرم وزن کم کنید بدون آنکه بخواهد سلامتی شما را به خطر بیندازد .

ما در این بخش از تیترزندگی قصد معرفی یک نوشیدنی واقعا معجزه گر داریم تا بتوانید در عرض یک هفته به داشتن شکمی صاف فکر کنید . همراه ما باشید .

مواد لازم برای تهیه این نوشیدنی معجزه گر

"<yoastmark

یک ساقه کرفس
یک خیار متوسط
یک لیوان جعفری خرد شده
۳ تکه آناناس تازه

طرز تهیه نوشیدنی معجزه گر برای صاف کردن شکم

تمامی سبزیجات را به خوبی شسته و سپس پوست آناناس را بکنید . تمام مواد را درون مخلوط کن بریزید . تحت هیچ شرایطی به این ترکیب نمک، فلفل، شکر یا هر گونه نوشیدنی دیگر اضافه نکنید . نوشیدنی معجزه گر برای داشتن شکمی صاف آماده شده است .

چند نکته

– نوشیدنی آناناس و سبزیجات را باید تا ۱۵ دقیقه بعد از درست کردن آن بنوشید تا خواص آن از بین نرود .

– این نوشیدنی جادویی را صبح‌ها بنوشید.

– اگر این نوشیدنی را با ورزش و رژیم غذایی سالم ترکیب کنید، نتایج آن را در یک هفته می‌بینید: شکم به صورت واضحی صاف و تخت می‌شود.

کشف راز این نوشیدنی لاغری

"<yoastmark

کرفس از سبزیجات کم کالری است که در هر ۱۰۰ گرم آن ۱۶ کیلوکالری وجود دارد . فیبرهای خوراکی کرفس درون معده ورم کرده و حس سیری بیشتری می‌بخشند . به علاوه، افزایش فیبر در رژیم غذایی، از ملزومات رژیم کاهش وزن است.

خیار هم مانند کرفس حاوی فیبر بسیار زیادی بوده و مانند آن کالری کمتری دارد . ۹۵٪ درصد از خیار آب است، به همین دلیل می‌تواند ۲ لیتر مایعات ضروری روزانه را تأمین کند.

جعفری حاوی فیبر بسیار زیادی است. این سبزی همچنین یک مسهل طبیعی و ملایم است.

داشتن شکمی صاف :۱۰۰ گرم آناناس حاوی یک گرم فیبر حل نشدنی بوده و ارزش انرژی آن ۵۰ کیلوکالری است. این میوه شیرین است و طعم نوشیدنی را بهبود می‌بخشد.

داشتن شکمی صاف با یک نوشیدنی معجزه گر در یک هفته نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر