5 مشکل اساسی در اینستاگرام و راه حل رفع آنها

5 مشکل اساسی در اینستاگرام و راه حل رفع آنها

5 مشکل اساسی در اینستاگرام و راه حل رفع آنها

5 مشکل اساسی در اینستاگرام و راه حل رفع آنها : اینستاگرام از جمله‌ی شبکه‌های اجتماعی محبوب در کشور است ؛ به‌ تبع محبوبیت بالای این شبکه‌، دامنه‌ی مشکلاتی که کاربران با آن روبه‌رو می‌شوند نیز بالا است . با توجه به اهمیت موضوع اطلاعات و دانش در استفاده از نرم افزار اینستاگرام، تصمیم گرفتیم 5 مشکل اساسی در اینستاگرام و راه حل رفع آنها را مورد بررسی قرار دهیم . همراه ما باشید .

5 مشکل اساسی در اینستاگرام

5 مشکل اساسی در اینستاگرام و راه حل رفع آنها
5 مشکل اساسی در اینستاگرام و راه حل رفع آنها

1 – مشکل ریپورت شدن در اینستاگرام

ریپورت شدن در اینستاگرام معمولا دلیل مشخصی دارد و آن نقض قوانین اینستاگرام است. این نرم افزار پست‌های حاوی مطالب خشونت آمیز، پست‌ها یا کامنت‌های تبلیغاتی، انتشار تصاویر و کامنت غیر اخلاقی و مواردی از این دست را مشکل ساز دانسته و علاوه بر حذف آن پست‌ها، ممکن است اکانت ما را نیز برای مدتی بلاک کرده و از دسترس خارج کند. در این گونه مواقع بهتر است ابتدا مدت زمانی را برای باز شدن حساب مان صبر کنیم، سپس در صورت باز شدن اکانت، نسبت به حذف همه موارد غیرمجاز اقدام کنیم. اما اگر حساب کاربری‌مان باز نشد باید از طریق پشتیبانی اینستاگرام نسبت به رفع مشکل اقدام کنید.

2 – عدم نمایش پست‌های جدید

یکی از مشکلات مردم در استفاده از اینستاگرام، زمان‌هایی بروز می‌کند که نمی‌توانند وارد اینستاگرام خود شوند و با خطاهای مختلفی مواجه می‌شوند. یکی از این مشکلات رفرش نشدن پست‌ها (عدم نمایش پست‌های جدید) است. در این گونه مواقع باید ارتباط اینترنتی‌مان را بررسی کنیم. اگر از اینترنت خانگی استفاده می‌کنیم، بهتر است DNS‌های آن را تغییر دهیم یا اینکه مودم خود را ریست کنیم تا IP اینترنت‌مان تغییر کند. اگر با موارد فوق مشکل برطرف نشد، باید از سرویس دهنده اینترنت خود پیگیر ماجرا شوید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از انجام این کار، حافظه پنهان یا Cache اینستاگرام خود را حذف کنیم و اینستاگرام خود را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنیم. اگر از اینترنت تلفن همراه استفاده می‌کنیم مطمئن شویم در تنظیمات APN خود، تنظیمات را دستکاری نکرده باشیم. اگر دستکاری کرده‌ایم، بهتر است APN را حذف کرده و مجددا بسازیم.در ادامه با پست 5 مشکل اساسی در اینستاگرام همراهمان باشید.

5 مشکل اساسی در اینستاگرام و راه حل رفع آنها
5 مشکل اساسی در اینستاگرام و راه حل رفع آنها

3 – کرش شدن در حین آپلود عکس

به احتمال زیاد کرش شدن اینستاگرام در حین آپلود عکس یا ویدیو با حافظه رم دستگاهتان ارتباط مستقیمی دارد. اگر اپلیکیشن‌ها یا برنامه‌های متعددی در پس زمینه دستگاهتان اجرا شده باشد و شما نسبت به آپلود عکس در اینستاگرام اقدام کنید، ممکن است حافظه رم دستگاه قدرت انجام مولتی‌تسکینگ مناسب را نداشته و بدین صورت اپلیکیشن اینستاگرام در حین آپلود عکس یا ویدیو کرش شود.

همچنین کرش شدن اینستاگرام در حین آپلود پست می‌تواند با حافظه داخلی دستگاهتان هم در ارتباط باشد. این موضوع به ویژه در شرایطی بیشتر رخ می‌دهد که قابلیت ذخیره اتوماتیک تصاویر آپلود شده در اینستاگرام بر روی حافظه داخلی گوشی یا تبلت فعال باشد.

4 – عدم نمایش اموجی‌ها در اینستاگرام

در دستگاه‌های اندرویدی نمایش اموجی‌های اینستاگرام فعال نیست و کامنت‌های یکه تنها حاوی اموجی باشند نمایش داده نمی‌شوند. اما در دستگاه‌های آی او اسی که حداقل از سیستم عامل آی او اس 4.2 بهره‌مند باشند، اموجی‌ها نمایش داده خواهند شد.

5 – عدم حذف کامنت از زیر پست اینستاگرام

در برخی از شرایط ممکن است کاربر به منظور حرف یک کامنت از زیر پست خود اقدام کرده و با پیغامی مبنی بر عدم موفقیت یا عدم وجود شرایط مناسب برای حذف آن مواجه شود. علت بروز این مشکل عموما در اینجاست که کامنت مورد نظر پیش از این توسط سرورهای اینستاگرام حذف شده است. این کامنت از آنجایی برای شما نمایش داده می‌شود که در حال استفاده از نسخه قدیمی صفحه و حافظه کش دستگاه هستید. با رفرش کردن صفحه مورد نظر مشکلتان حل شده و مشاهده خواهید کرد که کامنت مد نظرتان حذف شده است.با 5 مشکل اساسی در اینستاگرام در خدمتتان بودیم.

5 مشکل اساسی در اینستاگرام و راه حل رفع آنها نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر