رفع سیاهی زیر بغل با روشهای طبیعی

رفع سیاهی زیر بغل با روشهای طبیعی

رفع سیاهی زیر بغل با روشهای طبیعی

همانطور که میدانید پوست برخی از قسمت های بدن تیره شده و این امر باعث خجالت افراد میشود . این نواحی به دلیل عرق کردن ، انباشت سلول های مرده پوست و اصلاح کردن موهای زاید ، رنگ تیره پیدا می کنند . این مشکل بیشتر برای خانم ها ناراحتی ایجاد میکند چرا که آنها دوست دارند پوست تمام بدنشان سفید و زیبا باشد . در این بخش از تیترزندگی قصد داریم در مورد رفع سیاهی زیر بغل با روشهای طبیعی صحبت کنیم که حتما برای شما مفید خواهد بود لطفا ما را همراهی کنید .

رفع سیاهی زیر بغل با روشهای طبیعی
رفع سیاهی زیر بغل با روشهای طبیعی

رفع سیاهی زیر بغل با روشهای طبیعی

بسیاری از افراد (مخصوصا خانم ها) از پوشیدن لباس های بدون آستین بدلیل رنگ تیره پوست زیر بغل ، خجالت می کشند به عنوان مثال خانم ها بدلیل تیره بودن پوست زیر بغل از پوشیدن لباس های مجلسی زیبا که آستین ندارد خجالت بکشند و این کار باعث ناراحتی آنها شود البته این مشکل ممکن است در نواحی دیگر بدن (بیکینی) نیز وجود داشته باشد . در این مقاله قصد داریم شما را با جوش شیرین بیشتر آشنا کنیم .

اگر میخواهید تیره گی پوست در بخش های مختلف بدن را از بین ببرید ، جوش شیرین انتخاب خوبی برای شما است . جوش شیرین بدلیل داشتن خاصیت لایه برداری ، میتواند سلول های مرده پوست را از قسمت های تیره برداشته و همچنین با خاصیت ضد باکتریایی خود این بخش را کاملا تمیز و عاری از آلودگی کند . در ادامه نحوه استفاده از این ماده طبیعی را به شما توضیح خواهیم داد .

خمیر جوش شیرین

ساده ترین راه اینست که با ترکیب آب و جوش شیرین یک خمیر تهیه کرده و از آن برای روشن کردن ناحیه تیره زیر بغل استفاده نمایید . برای اینکار کافیست یک قاشق غذاخوری جوش شیرین را با 2 قاشق غذا خوری آب مخلوط کنید . این مخلوط را به زیر بغل های خود مالیده و برای چند دقیقه ماساژ دهید سپس اجازه بدهید بمدت دقیقه به همان شکل باقی بماند تا خشک شود سپس با آب گرم بشویید . برای نتیجه گیری بهتر میتوانید این خمیر را 3 تا 4 بار در هفته استفاده کنید .

رفع سیاهی زیر بغل با روشهای طبیعی
رفع سیاهی زیر بغل با روشهای طبیعی

جوش شیرین و گلیسیرین

جوش شیرین با گلیسیرین یکی از بهترین گزینه ها برای از بین بردن تیره گی زیر بغل است . برای استفاده از جوش شیرین با گلیسیرین کافیست 2 قاشق چای خوری جوش شیرین را با 1 قاشق چایخوری گلیسیرین و 2 قاشق غذاخوری آب گل رز مخلوط کنید . بهتر است یک بار در هفته از این ترکیب استفاده کنید .

جوش شیرین و روغن نارگیل

روغن نارگیل خواص فراوانی برای پوست دارد از جمله میتواند به رفع تیره گی پوست و از بین بردن سلول های مرده کمک کند . برای ساختن یک ترکیب خوب کافیست 4 قاشق چای خوری روغن نارگیل و 1 قاشق غذاخوری سودا را مخلوط کنید . این خمیر را به ناحیه زیر بغل بمالید و ماساژ دهید و بعد از آنکه خشک شد با آب گرم بشویید . برای نتایج بهتر ، از این خمیر دو بار در هفته استفاده کنید .

رفع سیاهی زیر بغل با روشهای طبیعی
رفع سیاهی زیر بغل با روشهای طبیعی

جوش شیرین و خیار

خیار به دلیل داشتن خاصیت آبرسانی قوی ، بافت منحصر به فرد و از همه مهمتر تنوع ویتامین ها و مواد مغذی، در تهیه انواع ماسک های پوست ، مو و صورت مورد استفاده قرار می گیرد . شما میتوانید با ترکیب جوش شیرین و خیار ، ترکیب قوی برای رفع تیره گی زیر بغل تهیه کنید . برای این منظور 2 قاشق چای خوری جوش شیرین را با 3 قاشق غذا خوری خیار رنده شده مخلوط کنید . این ترکیب را به پوست زیر بغل زده و ماساژ دهید و بعد از چند دقیقه با آب بشویید . شما میتوانید یک بار در هفته از این ترکیب استفاده کنید .

جوش شیرین و لیمو

آخرین ترکیبی که در این مقاله میخواهیم معرفی کنیم ترکیب جوش شیرین و لیمو است . لیمو بدلیل دارا بودن خاصیت اسیدی میتواند به رفع سیاهی زیر بغل کمک کند . پس شما میتوانید با ترکیب آب لیموی تازه و جوش شیرین خمیر مورد نظر را تهیه کرده و همانند ترکیب های گفته شده در بالا مورد استفاده قرار دهید .

رفع سیاهی زیر بغل با روشهای طبیعی نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر