آموزش تهیه فلفل شکم پر با فیله مرغ غذایی فوق‌العاده خوشمزه

آموزش تهیه فلفل شکم پر با فیله مرغ غذایی فوق‌العاده خوشمزه

آموزش تهیه فلفل شکم پر با فیله مرغ غذایی فوق‌العاده خوشمزه

آموزش تهیه فلفل شکم پر با فیله مرغ غذایی فوق‌العاده خوشمزه: در این بخش از آشپزی تیترزندگی قصد داریم شما را با طرز تهیه فلفل شکم پر با فیله مرغ آشنا نماییم. این غذا بسیار خوشطعم و خوشمزه است و با یک بار امتحان کردن این غذا به یکی از خوراکی‌های محبوب شما تبدیل خواهد شد.

مواد لازم جهت تهیه فلفل شکم پر

مواد لازم مقدار
فلفل دلمه‌ای 6 عدد
سینه مرغ 4 عدد
پیاز خرد شده 1 عدد
سیر خرد شده 2 حبه
سس ووسترشر یا هر سسی که دوس دارید ۲ قاشق غذاخوری
روغن آووکادو یا روغن زیتون ۱ قاشق غذاخوری
نمک ۱ قاشق چایخوری
فلفل سیاه یک‌دوم قاشق چایخوری
پنیر گودا یا پارمسان یا پیتزا 6 تکه

طرز تهیه فلفل شکم پر با فیله مرغ

فر را روی حرارت ۳۷۵ درجه سانتی گراد تنظیم می‌کنیم. یک ماهیتابه بزرگ را روی حرارت قرار داده و روغن را اضافه می‌کنیم، سپس مرغ و پیاز را به آن اضافه نموده، و بعد از آن نمک و فلفل به آن اضافه می‌کنیم، تا وقتی‌که مرغ‌ها کمی قهوه‌ای و پیاز‌ها پخته شوند، آن‌ها را تفت دهید، در دقایق پایانی سس ووسترشر را اضافه کنید و تمام مواد را به خوبی به هم بزنید، سپس حرارت را خاموش کنید.

درحالی که مرغ و پیاز در حال تفت دادن هستند، سر فلفل‌ها را ببرید، و تمام تخم‌های آن‌ها را خارج کنید، سپس در ظرفی که میخواهید در آن بپزند، فلفل‌ها را به صورت ایستاده قرار دهید. فلفل‌ها را تا جایی که ممکن است از مخلوط پیاز و مرغ پر کنید، سپس در بالای آن از پنیر مورد علاقه تان قرار دهید، اطراف فلفل دلمه ای‌ها را کمی آب بریزید.

میتوانید سر‌های فلفل دلمه را در همان ظرف یا ظرفی جدا بخارپز کنید و سپس فلفل ها‌ی شکم پر را در ظرفتان قرار دهید، و اجازه دهید برای 30 الی ۳۵ دقیقه پخته شوند تا وقتی که پنیر‌ها حباب بزنند و فلفل‌ها به خوبی پخته شوند، سپس خیلی سریع آن‌ها را سرو نمایید.

درصورتی‌که پنیر‌ها قبل از فلفل دلمه‌ها درست و بیش از حد قهوه‌ای شدند، از فویل آلمینیومی برای قسمت بالای فلفل‌ها استفاده کنید تا فلفل شکم پر پخته شوند.

آموزش تهیه فلفل شکم پر با فیله مرغ غذایی فوق‌العاده خوشمزه نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر