بیوگرافی نازنین بیاتی

بیوگرافی نازنین بیاتی بازیگر سریال گلشیفته

بیوگرافی نازنین بیاتی بازیگر سریال گلشیفته

بیوگرافی نازنین بیاتی بازیگر سریال گلشیفته: یکی از بازیگران موفقی که در سالهای اخیر وارد این رشته هنری شده و توانسته خوب بدرخشد نازنین بیاتی است . او که در ابتدا علاقه ای به بازیگری نداشته ، امروزه یکی از بازیگران جوان و موفق این عرصه است و طرفدارن زیادی دارد . او در فیلم مغزهای کوچک زنگ‌زده اثر هومن سیدی خوش درخشید و این فیلم از جمله آثار موفق جشنواره فجر امسال بود طوریکه در کاندیدای یازده جایزه از جشنواره فجر و برنده سه جایزه از جمله سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه شد . نازنین بیاتی اکنون در حال همکاری با عوامل مجموعه نمایش خانگی گلشیفته میباشد . با تیترزندگی همراه باشید تا بیوگرافی نازنین بیاتی را به حضورتان تقدیم کنیم .

بیوگرافی نازنین بیاتی
بیوگرافی نازنین بیاتی

بیوگرافی نازنین بیاتی

نازنین بیاتی متولد 15 دی 1368 در تهران که فارغ التحصیل رشته تئاتر با گرایش طراحی صحنه از دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی است . این بازیگر جوان با اینکه علاقه چندانی به بازیگری نداشت در اولین کار خود به قدری خوب ظاهر شد که مورد تقدیر قرار گرفت . او در سال 1391 با حضور در فیلم دربند پرویز شهبازی در نقش نازنین ، نامزد سیمرغ بلورین از سی و یکمین جشنواره فیلم فجر و در رأی‌گیری از نویسندگان و منتقدان به عنوان بهترین بازیگر جشنواره سی و یکم فیلم فجر انتخاب شد . او در ابتدا به نقاشی علاقمند بوده و دیپلم گرافیک دارد و در اوقات فراغت خود نیز به نقاشی می پردازد . علاوه بر نقاشی ، کتاب خواندن و رفتن به سینما را نیز دوست دارد .

بیوگرافی نازنین بیاتی
بیوگرافی نازنین بیاتی

بنظر برخی افراد ، نازنین بیاتی شباهت زیادی به ترانه علیدوستی دارد . او در مورد روابط اجتماعی خود میگوید : دوستان قدیمی من می‌ گویند از وقتی که بازیگر شدی تغییر نکردی و خودت را برای‌ مان نگرفتی ؛ فقط تجربه‌ ات در این کار بیشتر شد؛ حتی با دوستانم گرم‌ تر هم شدم. خیلی راحت همه جا می‌ روم، اتوبوس و مترو سوار می‌ شوم و با مردم زندگی می‌ کنم خوبی‌ اش این است که دیگر مانند قبل وقت بطالتی ندارم . برای چند تیزر طراحی انجام داده‌ ام و در سریال شکرستان عروسکی هم فعالیت های گوناگونی می کنم از طراح دکور تا طراح لباس و صداپیشه شخصیت های رویا و پیشگو حضور داشتم .

بیوگرافی نازنین بیاتی
بیوگرافی نازنین بیاتی

نازنین بیاتی در مورد انتخاب نقش هایش نیز میگوید : نظر شخصی من این است که باید یک فاصله معقولی بین انتخاب نقش هایم باشد، تا بتوانم انرژی رفته ام را به دست بیاورم. انجام دادن چهار، پنج کار در یک سال با توجه به فیلم نامه هایی که به دست می رسد، ممکن است، اما باید بتوانم آمادگی خودم را هم بسنجم، دوست ندارم صرفا به دلیل پرکار بودن نقش های ضعیف را قبول کنم و بازی کنم. دلم می خواهد اگر نقشی متفاوت بود و از عهده انجام آن برآمدم، انتخاب کنم. تا نه شرمنده خودم باشم، نه کسانی که وقت می گذارند، هزینه می کنند و به تماشای فیلم من می آیند .

بیوگرافی نازنین بیاتی
بیوگرافی نازنین بیاتی

فیلم های

دربند – 1391

ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه – 1391

مردن به وقت شهریور – 1392

فرشته‌ ها با هم می‌آیند – 1392

طعم شیرین خیال – 1393

طعم شیرین خیال – 1393

طعم شیرین خیال – 1393

رخ دیوانه – 1393

مادری – 1394

رفتن نه – 1395

رفتن – 1395

مغزهای کوچک زنگ‌زده – 1396

مجموعه کمدی-اجتماعی گلشیفته – 1396

با بیوگرافی نازنین بیاتی در خدمت شما عزیزان بودیم.

بیوگرافی نازنین بیاتی بازیگر سریال گلشیفته نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر