جلوگیری از احساس گرسنگی با 5 ماده غذایی سالم

جلوگیری از احساس گرسنگی با 5 ماده غذایی سالم

جلوگیری از احساس گرسنگی با 5 ماده غذایی سالم

جلوگیری از احساس گرسنگی با 5 ماده غذایی سالم : رژیم غذایی ممکن است به دلایل مختلفی متوقف شود ، اما یکی از دلایل عمده‌ی آن گرسنگی است . اغلب اوقات مردم به اشتباه با احساس گرسنگی رژیم خود را ادامه می‌دهند اما قطع کردن کالری به معنای نخوردن مواد مغذی و گشنگی کشیدن نیست بلکه باید روی غذاهایی تمرکز کنید که احساس گرسنگی را در شما از بین ببرد و به شما کمک کند بهتر اما کمتر غذا بخورید . شما می‌توانید از خوردن میان وعده بپرهیزید یا می‌توانید به جاهای غذاهای حجیم غذاهای خوب بخورید . در این بخش از تیترزندگی قصد داریم 5 ماده غذایی سالم معرفی نماییم که به جلوگیری از احساس گرسنگی کمک شایانی می کند . همراه ما باشید .

5 ماده غذایی سالم برای رفع گرسنگی

1 – بادام

"<yoastmark

اگر به دنبال ماده غذایی هستید که آن را با احساس خوبی بجوید، می‌توانید از بادام استفاده کنید. بادام سرشار از آنتی‌اکسیدان است و بادام باعث می‌شود که مدت زمان طولانی‌تری احساس سیر بودن داشته باشید و به کاهش وزنتان نیز کمک می‌کند و همچنین برای پوست بسیار مفید است. ولی حواستان باشد که هرچیزی را برای موثر بودن باید در مقدار کم مصرف کنید.

2 – بلغور جو دو سر

"<yoastmark

چه چیزی بهتر از این که برای شروع روز خود از این ماده غذایی خوشمزه و مقوی استفاده کنید و در تمام طول روز شما را پر نگه دارد. بلغور جو دو سر به آرامی هضم می‌شود و به همین دلیل باعث می‌شود شما خیلی دیر احساس گرسنگی کنید و به غذاهایی که می‌بینید اشتیاقی نشان ندهید.

3 – قهوه

"<yoastmark

خوردن یک فنجان قهوه در شروع روز کاری است که خیلی‌ها به آن علاقه نشان می‌دهند. قهوه علاوه بر اینکه به از بین رفتن خواب آلودگی اول صبح به شما کمک می‌کند،‌می‌تواند متابولیسم بدنتان را هم افزایش می‌دهد. قهوه حتی باعث می‌شود شما مدت زمان بیشتری احساس سیری داشته باشید. این نوشیدنی پرطرفدار، دارای مزایای زیادی است، اما فراموش نکنید هر چیزی به اندازه متعادلش خوب است.

4 – ماهی سالمون

"<yoastmark

برای همه‌ی طرفداران غذاهای دریایی، سالمون یکی از بهترین گزینه‌ها به حساب می‌آید. سالمون دارای هورمون لپتین است که اشتهای شما را کم می‌کند. سالمون راحت پخته می‌شود و در کنار همه‌ی غذاها می‌توانید از آن استفاده کنید پس ارزش امتحان را دارد.

5 – آووکادو

"<yoastmark

آووکادو یک ماده غذایی جادویی است و وقتی آن را میخورید سیگنال‌هایی به ذهنتان فرستاده می‌شود که شما باور کنید سیر هستید و احساس پر بودن داشته باشید. آووکادو سرشار از چربی سالم و فیبر است که باعث می‌شود شکم شما را پر نگه دارد.

چند توصیه برای جلوگیری از احساس گرسنگی

1 – پروتئین بیشتری بخورید

2 – میوه میل کنید

3 – فیبر بیشتری میل کنید

4 – به اندازه‌ی متعادل چربی خوراکی استفاده کنید

5 – برای جلوگیری از احساس گرسنگی در برابر رژیم غذایی تان انعطاف پذیر باشید

جلوگیری از احساس گرسنگی با 5 ماده غذایی سالم نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر