رنگ لاک ناخن پاییزی مخصوص بانوان شیک پوش

رنگ لاک ناخن پاییزی مخصوص بانوان شیک پوش

رنگ لاک ناخن پاییزی مخصوص بانوان شیک پوش

رنگ لاک ناخن پاییزی مخصوص بانوان شیک پوش : جهت پشت سرگذاشتن روزهای سرد پاییز و زمستان ترکیب رنگ‌های گرم و لاک ناخن‌های براق و درخشان توصیه متخصصان زیبایی تیترزندگی در انتخاب رنگ لاک ناخن پاییزی شماست. یکی از بحث‌های مرتبط با مد که برای طرفداران فصل پاییز نیز شنیدنی است، رنگ لاک مناسب این فصل است. تفاوتی ندارد که در خانه یا یک سالن آرایشی مجلل کار مانیکور ناخن‌هایتان را انجام می‌دهید، توصیه می‌کنیم رنگی مناسب با فصل انتخاب کنید. باما همراه باشید!

  • لاک ناخن سبز تیره

رنگ لاک ناخن : لاک‌های قرمز و قهوه‌ای تابستانی‌تان را با سبز تیره یا سبز ارتشی، تعویض کنید. این رنگ لاک ناخن، توصیه اول ما برای پاییز ۹۶ است و به راحتی با هر رنگ پاییزه‌ای، ست می‌شود. این رنگ‌ برای پوست‌های روشن بسیار ایده‌آل است.

"<yoastmark

  • لاک ناخن نارنجی آجری

ست کردن سایه‌هایی از نارنجی سوخته و نزدیک به قهوه‌ای، یکی از مناسب‌ترین انتخاب‌ها برای رنگ لاک ناخن در فصل پاییز می‌باشد. نارنجی رنگی پرانرژی و در عین حال ملایم است.

"<yoastmark

  •  بژ

این رنگ نه کاملا بی‌رنگ و نه کاملا قهوه‌ای به‌حساب می‌آید، لاک بژ یک رنگ طبیعی، برای فصل پاییز می‌باشد. با این رنگ مانیکور طبیعی و روشنی خواهید داشت. تناژ مختلف این رنگ در بازار موجود است.

"<yoastmark

  • سرخ یاقوتی

قرمز سیر، در همه تدوار در بین رنگ‌‌های لاک ناخن ایده‌آل فصل پاییز، قرار داشته است. امااین بار تن براق آن، که بسیار خوشرنگ و چشم‌نواز است را پیشنهاد می‌کنیم. تناژ تیره و سیر رنگ سرخ برای پوست‌های روشن ایده‌آل است و رنگ‌هایی متمایل به بنفش، پوست‌های تیره را روشن‌‌تر نشان می‌دهد.

"<yoastmark

  • رنگ‌های متالیک

رنگ لاک ناخن:درصورتی‌که مایلید لاک‌های ناخن درخشان و متفاوت را تست کنید به سراغ رنگ‌های متالیک بروید. صورتی متالیک، به عنوان یک رنگ اصلی می‌‌تواند به اندازه طلایی و نقره‌ای کلاسیک و جذاب به نظر برسد. این رنگ‌ها، درخشش ذاتی ناخن را بیشتر می‌کند.

"<yoastmark

رنگ لاک ناخن پاییزی مخصوص بانوان شیک پوش نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر