9 جمله شگفت انگیز که مشتریانتان عاشق شنیدنش هستند

9 جمله شگفت انگیز که مشتریانتان عاشق شنیدنش هستند

9 جمله شگفت انگیز که مشتریانتان عاشق شنیدنش هستند

9 جمله شگفت انگیز که مشتریانتان عاشق شنیدنش هستند: تعیین اصول راهبردی جهت خدمات مشتریان موضوعی بسیار خوب و مهم است، اما شما باید با رفتار و کردار خودتان در برخورد با مشتری این اصول راهبردی را در واقعیت نشان دهید. همواره برخی جملات شگفت انگیزی وجود دارند که مشتریان شما تمایل به شنیدن آنها از شما و کارکنان شما هستند. به همین جهت در این بخش از تیترزندگی قصد داریم شما را با 9 جمله شگفت انگیز که مشتریانتان عاشق شنیدنش هستند آشنا نماییم. با ما همراه باشید!

  • چطور می‌تونم کمکتون کنم؟

مشتریان همواره درپی کسب فرصتی برای شفاف‌سازی نیاز و احتیاجات خودشان هستند. در اغلب مواقع دیده شده که صاحبان کسب و کار و یا فروشندگان مسئولیتی جهت حدس زدن احتیاجات مشتریان بجای گوش دادن به احتیاجات آنها احساس می‌کنند. با پرسیدن چگونگی کمک کردن خودتان به مشتری درحقیقت آغازگر گفتگویی با لحن و دید مثبت هستید و همچنین با بکار بردن یک سوال که پاسخ آن به عهده مشتری است، در حقیقت وی را به ادامه دادن این صحبت دعوت کرده اید.

  • من می‌تونم این مشکل و براتون حل کنم

اغلب مشتریان، به‌ویژه مشتریان حوزه محصولات و خدمات صنعتی، درپی خرید راهکار هستند. آنها از دریافت کردن پاسخ مستقیم به زبانی ساده و قابل فهم برای آنها قدردانی می‌کنند.

9 جمله شگفت انگیز که مشتریانتان عاشق شنیدنش هستند
9 جمله شگفت انگیز که مشتریانتان عاشق شنیدنش هستند
  • اطلاع ندارم، ولی می‌پرسم و خدمتتون عرض می‌کنم

هنگامی‌که در برابر یک سوال واقعاً سخت قرار می گیرید که پاسخ گویی به آن نیازمند پرس و جو و تحقیق از طرف شماست، این عدم داشتن اطلاعات کافی را بپذیرید. موارد اندکی وجود دارد که باعث از بین رفتن اعتبار شما بسیار سریعتر از سعی و تلاش برای پاسخ گویی به سوالی می شوند که از تمام زوایای آن بطور کامل اطلاع ندارید. یک پاسخ صادقانه باعث افزایش راستی و درستی و اعتماد مشتری به شما می‌شود.

  • من مسئولیتش و قبول می‌کنم

به مشتری خود اطمینان دهید که شما متوجه هستید که جلب رضایت مشتری از این معامله بر عهده شماست. به او اطمینان دهید که کاملا از انتظار وی مطلع هستید و محصول یا خدمات مورد نظر را براساس قیمت توافق شده به وی تحویل خواهید داد. هیچگونه هزینه غیر منتظره یا تعویضی جهت حل مشکل در میان نخواهد بود.

  • هر اطلاعاتی بدست آورد، بهتون اطلاع میدم

حتی درصورتی‌که کسب و کار شما بصورت فروش عمده و بدون حمل محصول برای مشتری باشد، احتمال دارد باز هم هماهنگی و برنامه‌ریزی قسمت‌هایی از کار بر عهده شما باشد. به مشتریان خود اطمینان دهید که اطلاعات کافی و مرتبط با هر یک از این بخش‌ها در زمان لازم در اختیار آنها قرار می‌گیرد. هر قدر فاصله زمانی بین سفارش و تحویل محصول بیشتر باشد، اهمیت این بخش هم بیشتر به چشم می‌آید. فروشندگانی که مشتریان عموما به آنها بیشتر اعتماد می کنند، اشخاصی هستند که همواره مشتریان خود را از این فرایند مطلع می‌سازند، خواه اخبار بدی در دست باشد یا اخبار خوب و امیدوار کننده! و حتما اطمینان دهید که هر موضوع جدیدی را انتقال می‌دهید.

9 جمله شگفت انگیز که مشتریانتان عاشق شنیدنش هستند
9 جمله شگفت انگیز که مشتریانتان عاشق شنیدنش هستند
  • به موقع به دستتون می‌رسونم

یک زمان مقرر که بر سر آن توافقی صورت گرفته، قولی است که عمل کردن به آن جزو ضروری‌ترین کارها است.

  • اطمینان داشته باشید که همان چیزی میشود که سفارش دادید

محصول نهایی مشابه یا حتی بهتر از چیزی که سفارش داده شده، نباید باشد. باید دقیقا عین سفارش را تحویل دهید، حتی درمواقعی که فکر می‌کنید یک محصول جایگزین چیزی است که بیشتر جلب توجه مشتری شما را می‌کند، دراین چیزی است که باید بر سر آن بحث شود، نه اینکه خودتان بصورت یکطرفه اقدام به تصمیم گیری کنید.

  • کار را کامل انجام می‌دهم

به مشتری اطمینان دهید که کار تکمیل شده بهشان تحویل داده خواهد شد و نیازی به انتظار برای دریافت بخش آخر یا فاز آخر کار نمی‌باشد

  • از کار کردن با شما خوشحالم

در پایان 9 جمله شگفت انگیز که مشتریانتان عاشق شنیدنش هستند این جمله مفهوم بسیار گسترده‌تری از بیان “ممنون از سفارش شما” در خود نهفته دارد. قدردانی و تقدیر حقیقی شامل تماس تلفنی جهت پیگیری، پیشنهاد پاسخ گویی به پرسش‌ها، کسب اطمینان از کارکرد راضی کننده تمامی قسمت‌ها و دریافت تصدیق مبنی بر رفع مشکل پیش آمده می باشد.

9 جمله شگفت انگیز که مشتریانتان عاشق شنیدنش هستند نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر