8 روش کاهش وزن بدون رژیم لاغری سخت

8 روش کاهش وزن بدون رژیم لاغری سخت

8 روش کاهش وزن بدون رژیم لاغری سخت

کاهش وزن بدون رژیم لاغری سخت : شاید شنیدن نام رژیم شما را هم عصبی کند . گرسنگی و غذا نخوردن و ضعف را به یادتان بیاورد . باید بدانید تا اندکی تغییر در برنامه غذایی روزانه خود میتوانید از شر چربی های لعنتی نجات پیدا کنید . بدون اینکه گرسنگی بکشید . در این بخش از تیترزندگی قصد داریم 8 روش کاهش وزن بدون رژیم لاغری سخت را به شما عزیزان آموزش دهیم . همراه ما باشید .

کاهش وزن بدون رژیم لاغری سخت

"8

1 – آهسته غذا خوردن

یکی از روش های موثر برای کاهش وزن بدون رژیم لاغری سخت این است که آهسته تر غذا بخورید . یک تایمر را برای 20 دقیقه تنظیم کنید سعی کنید عادت های غذایی خود را تغییر دهید و غذای خود را با سرعت کمتر میل کنید . از تکه تکه های غذا لذت ببرید و غذا خوردن را تا شنیدن زنگ ادامه دهید تا هورمون های سیری در بدنتان ترشح شود وقتی غذا را با سرعت میخورید معده زمان کافی برای اعلام سیری به مغز را پیدا نمی کند، در نتیجه این عمل باعث پر خوری در شما می شود.

2 – خواب و لاغری

یک ساعت خواب اضافی در طول شب به شما کمک خواهد کرد تا در طول یکسال 14 پوند کاهش وزن داشته باشید. برای فردی که 2500 کالری در روز جذب میکند وقتی خواب جایگزین فعالیت های بیهوده و خوردن اسنک می شود تا 6% کاهش کالری اتفاق می افتد به علاوه خواب کمتر از 7 ساعت اشتهای شما را زیاد کرده و باعث گرسنگی بیشتر شما خواهد شد.

"8

3 – افزایش مصرف سبزیجات

به جای یک نوع سبزیجات امشب همراه شام از سه نوع سبزیجات مختلف استفاده کنید به این صورت بدون تلاش سبزیجات بیشتری مصرف کرده اید . یک ترفند عالی برای کاهش وزن خوردن میوه و سبزیجات بیشتر است. آب و فیبر موجود در سبزیجات با کمترین کالری شما را سیر می کند آن ها را بدون اضافه کردن چربی و سس همراه آب لیمو و چاشنی های گیاهی بپزید.

4 – افزایش مصرف حبوبات و غلات

دانه هایی مثل برنج قهوه ای، جو، گندم در کاهش وزن شما تاثیر می گذارند به این صورت که این دانه ها با مصرف کالری کمتر شما را سیر میکنند و همچنین کلسترول شما را بهبود میبخشند در حال حاضر این دانه ها در بسیاری از محصولات از جمله نان پیتزا کیک های انگلیسی و نان گندم استفاده میشود.

"8

5 – قطع مصرف شکر

کاهش وزن بدون رژیم لاغری سخت:نوشابه را با یک نوشیدنی خوش طعم و یا آب جایگزین کنید با این کار از 10 قاشق شکر دوری کرده اید. می توانید از توت فرنگی یخ زده یا نعنا برای عطر و طعم بهتر استفاده کنید.

6 – مصرف چای سبز

نوشیدن چای سبز میتواند یک استراتژی خوب برای کاهش وزن باشد. چای سبز می تواند به طور موقت سوخت و ساز بدن را افزایش دهد. با گنجاندن چای سبز در رژیم غذایی خود شما با کمترین کالری یک نوشیدنی پر انرژی خورده اید.

"8

7 – جویدن آدامس نعنایی

هنگامی که در معرض خوردن خوراکی های پر کالری در میان وعده ها هستید آدامس بدون قند با عطر طعم قوی نعناع بخورید. مراقب باشید حین تماشای تلویزیون، گشت و گذار در اینترنت و …در دام خوراکی های پر کالری نیفتید. جویدن یک ادامس نعنایی تند با غلبه بر طعم خوشایند خوراکی های دیگر به شما کمک می کند.

8 – اجرای قانون 80-20

کاهش وزن بدون رژیم لاغری سخت :آمریکایی ها تا زمانی که 100 درصد سیر نشده باشند به غذا خوردن ادامه می دهند ولی ساکنین اوکیناوا تا زمانی غذا میخورند که 80% احساس سیری کنند ما نیز می توانیم با ریختن 20% غذای کمتر در بشقاب این عادت را تمرین کنیم .

8 روش کاهش وزن بدون رژیم لاغری سخت نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر