تیترزندگی
7 دروغ خانم ها به همسرانشان در طول زندگی مشترک

۷ دروغ خانم ها به همسرانشان در طول زندگی مشترک

۷ دروغ خانم ها به همسرانشان در طول زندگی مشترک: یقینا فقط آقایان نیستند که دروغ می‌گویند، بلکه خانم‌ها هم هر ازگاهی مانند آقایان متوسل به دروغگویی می‌شوند. درحقیقت، خانم‌ها دقیقا مانند آقایان دروغ می‌گویند تا جلوی وقوع اختلافات احتمالی را بگیرند. با تیترزندگی همراه شوید تا شما را با ۷ دروغ خانم ها به همسرانشان در طول زندگی مشترک آشنا نماییم.

  • پول مهم نیست

معمولا خانم‌ها وانمود می‌کنند که به عشق بیشتر از پول اهمیت می‌دهند، ولی یکی از رایج‌ترین دروغ‌هایی که خانم‌ها به آقایان می‌گویند همین است. درحقیقت، شاید آن‌ها شریک زندگی خود را برپایه درآمد و اوضاع مالی اش انتخاب نکنند، ولی با گذشت زمان مسائل مادی پررنگ شده و سایه بر روابط احساسی می‌افکند. این موضوع به ویژه زمانی تشدید می‌یابد که شرایط بد مالی آقایان، خانم‌ها را از رسیدن به اهداف زندگی خود مانند رفاه و مسایلی از این قبیل باز دارد.

  • البته که خانواده تو را دوست دارم

بسیاری از خانم‌ها صادقانه خانواده همسر خود را دوست دارند، ولی آن دسته از خانم‌هایی که با خانواده همسر خود مشکل دارند، هیچوقت به طور مستقیم بدگویی نمی‌کنند، زیرا این روش واقعا تهاجمی بوده و موجب اختلاف می‌شود. به همین جهت، متوسل به دروغگویی می‌شوند.

7 دروغ خانم ها به همسرانشان در طول زندگی مشترک
7 دروغ خانم ها به همسرانشان در طول زندگی مشترک
  • من هم مثل تو دوست دارم فوتبال ببینم

بسیاری از خانم‌ها از دیدن رویداد‌های ورزشی لذت می‌برند، ولی در مقابل، بسیاری هم هستند که نمی‌توانند برای ساعت‌ها نشسته و به تماشای مسابقات ورزشی مانند فوتبال بپردازند؛ به‌همین جهت در ابتدای رابطه، به‌جهت اینکه تضادی پیش نیاید، وانمود می‌کنند که دوست دارند همراه شما بازی‌ها را ببینند؛ درصورتی‌که، واقعا علاقه‌ای به کار ندارند.

  • همه کار‌های خانه با من باشد

اغلب خانم‌ها عنوان می‌کنند که کار‌های منزل مانند پخت و پز، شستشوی لباس‌ها و ظرف و ظروف را خود به تنهایی انجام می‌دهند. درصورتی‌که این هم دروغ دیگری است که اغلب آن‌ها در ابتدای رابطه به آقایان می‌گویند. به همین جهت، خیلی سریع آقایان مجبور به شستن لباس‌های خود و تمیز کردن خانه خواهند شد.

  • من حسود نیستم

اکثر خانم‌ها به اینکه همسرانشان به زنان دیگر توجه کنند به شدت حسادت می‌کنند. اما برای اینکه مضطرب، حسود و یا خیلی وابسته به نظر نرسند، عکس این قضیه را تظاهر می‌کنند و ظاهرا اهمیتی نمی‌دهند. اما خیلی زود مقابله به مثل کرده و سعی می‌کنند آن‌ها هم حسادت همسرشان را تحریک کنند.

  • حق با تو هست

درست مانند آقایان، زنان هم اغلب مواقع در جر و بحث‌هایی که پیش می‌آید، بلافاصله عذرخواهی کرده و حق را به همسر خود می‌دهند. درشرایطی‌که، این فقط برای فرار کردن و پایان دادن به بحث می‌باشد.

7 دروغ خانم ها به همسرانشان در طول زندگی مشترک
7 دروغ خانم ها به همسرانشان در طول زندگی مشترک
  • تقریبا حاضر شدم

زن بودن بعضی اوقات استرس زاست. اغلب خانم‌ها برای رفتن به مهمانی، مجبور هستند مدتی را صرف انتخاب لباس مناسب، آرایش و درست کردن مو‌های خود کرده تا خوب جلوه نمایند.

نویسنده بخش سبک زندگی

اضافه کردن نظر