تیترزندگی
7 توصیه مهم برای شیک پوشی آقایان درشت اندام

۷ توصیه مهم برای شیک پوشی آقایان درشت اندام

۷ توصیه مهم برای شیک پوشی آقایان درشت اندام:در این بخش از تیترزندگی قصد داریم ۷ توصیه برای شیک پوشی آقایان درشت اندانم داریم.لباس‌های تنگ نپوشید، به جای آن تی شرت یا پیراهن‌هایی که به خوبی اندازه تان هستند را انتخاب نمایید. زیراکه در لباس‌های تنگ، همه اندام چربی دارتان به سادگی مشهود خواهد بود.

  • تی شرت‌های یقه ۷، یا پیراهن‌های یقه دار بپوشید

این دو نوع لباس، توجه را از زیر چانه تان برداشته و درصورتی‌که خط گردن باریکی داشته باشید، موجب گمراه کردن مخاطبتان می‌شود! از یقه اسکی اجتناب کنید، زیراکه کلا گردن شما را پنهان کرده، و موجب جلب توجه به غبغب شما خواهد شد.

  • لباس‌های تیره بپوشید

مردم در لباس‌هایی که تیره رنگ هستند لاغرتر به نظر می‌رسند. به همین خاطر سراغ سیاه، سرمه‌ای، یا هر لباس تیره دیگری بروید. لباس‌های تیره مخاطبتان را گمراه کرده و موجب می‌شود خیال کند چند کیلویی لاغرتر هستید.

  • لباس‌های پارچه‌ای ضخیم دوری کنید

از پوشیدن لباس‌های پارچه‌ای ضخیم اجتناب داشته باشید از سویشرت‌های جیب دار، آزاد، و ضخیم دوری کنید. به جای آن به سراغ سویشرت‌های یقه ۷ و شال‌های نازک پشمی بروید، لباس‌هایی که بیش از حد معقول به حجم اندامتان اضافه نکنند.

7 توصیه مهم برای شیک پوشی آقایان درشت اندام
7 توصیه مهم برای شیک پوشی آقایان درشت اندام
  • ژاکت یا کت ۳ دکمه

ژاکت یا کت ۳ دکمه بپوشید بجای اینکه به سراغ ژاکت یا کت‌های ۱ تا ۲ دکمه‌ای بروید، انواع ۳ دکمه‌ای را انتخاب کنید، چرا که بدن شما را درازتر نشان می‌دهد، و باعث خواهد شد قد بلندتر و لاغرتر بنظر بیایید.

  • لباس‌هایی با خطوط عمودی انتخاب نمایید

لباس‌هایی با خطوط عمودی انتخاب نمایید لباس‌هایی که دارای خطوط نازک و عمودی هستند هم همینطور. خطوط عمودی، شخص را قد بلند‌تر و لاغرتر نشان می‌دهند. لباس‌هایی که خط‌های پهن و افقی دارند را کلا فراموش کنید! آن‌ها شما را پهن‌تر نشان خواهند داد. همچنین از لباس‌هایی که طرح‌های برجسته و جالب توجه دارند هم دوری کنید.

  • در جیب‌هایتان بار و بندیل حمل نکنید

گوشی هوشمند، کیف پول پر، و چیز‌های دیگری که خیلی جا می‌گیرند را در جیب‌هایتان قرار ندهید. زیراکه موجب جلب توجه می‌شوند، چیزی که باید از آن دوری کنید.

  • شلوار‌های فاق کوتاه بپوشید

برای شیک پوشی آقایان ،منظور این است که شلوار‌هایی نپوشید که روی کمرتان بسته می‌شوند، در عوض شلواری را انتخاب کنید که زیر چربی‌های پهلوتان بسته شود. دور شلوارتان باید آنقدری طول داشته باشد که موجب فشرده شدن زیر شکم تان، و در نتیجه بیرون افتادن شکم از روی شوار نشود.

نویسنده بخش سبک زندگی

اضافه کردن نظر