6 حرکت با 2 ترفند برای داشتن شکم 6 تکه

6 حرکت با 2 ترفند برای داشتن شکم 6 تکه

6 حرکت با 2 ترفند برای داشتن شکم 6 تکه

6 حرکت با 2 ترفند برای داشتن شکم 6 تکه : آیا شما نیز یکی‌ از همان افرادی هستید که ساعت‌ها درون باشگاه وقت خود را صرف حرکات مربوط به شکم میکنند ولی‌ تا کنون نتیجه نگرفته اند؟ نگران نباشید . چون تنها شما نیستید که این مشکل را دارید .

افراد زیادی وجود دارند که ساعت‌ها وقت خود را اتلاف ساختن شکمی شش تکه و عضلانی میکنند ولی‌ بنا بر دلایلی با شکست روبرو می شوند .

در مقاله امروز به آموزش حرکات مفید برای شش تکه کردن شکم خواهیم پرداخت البته ذکر این نکته ضروری است که شما وقتی می توانید سراغ تمرین برای سیکس پک شکم بروید که چربی های شکم شما به حد مطلوب رسیده باشد و شما سعی در شکل دهی عضلات شکم خود داشته باشید . در این بخش از تیترزندگی قصد داریم 6 حرکت با 2 ترفند برای داشتن شکم 6 تکه را معرفی نماییم . همراه ما باشید .

6 حرکت برای داشتن شکم 6 تکه

1 – تکه کردن شکم

"6

این حرکت در عین سادگی کمی تخصصی است و احتیاج به تمرکز دارد بیشترین نکته ای که در این تمرین باید دقت کنید میزان بالا آوردن پاها است و اینکه پاها را همانند تصویر درهم قفل کنید تا حرکت راحت تر اجرا گردد. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این حرکت روی عضلات بالایی شکم تاثیر گذاشته و باعث تقویت عضلات زیر قفسه سینه می شود برای اینکه فشار را روی عضلات بالایی شکم احساس کنید نباید هنگام بالا آمدن خیلی خود را بالا بیاورید اگر به حدی بالا آمدید که سرتان به زانو خورد باید بدانید حرکت را اشتباه اجرا کرده اید.

2 – عضلات پهلو

"6

در ادامه مطلب 6 حرکت با 2 ترفند برای داشتن شکم 6 تکه : در حرکت دوم برای سیکس پک کردن شکم به سراغ عضلات پهلو می رویم تا با تقویت این عضلات ، عضله زیر قفسه سینه یا همان عضلات بالای شکم بهتر نمایان شود. این حرکت شکم و پهلو چندان دشوار نیست و فقط به یاد داشته باشید دست ها در کنار گوش ها قرار می گیرد و پشت گردن نمی رود تا فشاری روی مهره های گردن وارد نشود.

3 – تکه کردن شکم

"6

این حرکت روی عضلات وسط و پایین شکم تاثیر می گذارد و اگر شما این تمرین شکم را به درستی اجرا کنید باید فشار را در این ناحیه شکم احساس کنید به یاد داشته باشید که همانند تصویر دست ها در کنار بدن قرار بگیرد و پاها به آرامی بالا و پایین بیاید و با حرکت شتاب زده به ستون مهره ها و محدوده لگن خود آسیب وارد نکنید.

4 – تقسیم شکم

"6

یک حرکت کلی و اساسی برای تقویت عضلات شکم ، در اجرای این حرکت اصلا شتاب نکنید و وقتی حرکت را اجرا کنید که روش اجرا را به درستی آموخته باشید. اشتباه در اجرای این تمرین شکم می تواند آسیب های جدی به ستون فقرات و عضلات شما بزند ولی اجرای صحیح آن تقسیم بندی شکم شما را دربر خواهد داشت.همانطور که مشاهده می کنید لازم نیست بالا تنه خود را خیلی بالا بیاورید.

5 – جدا کردن عضلات شکم بصورت خطی

"6

تمرین پنجم ما عضلات شکم شما را بصورت خطی از عضلات کناری یا همان پهلوها جدا می کند. این بالا و پایین آوردن به ظاهر ساده پاها فشار زیادی به عضلات شکم میاورد و باعث تفکیک عضلات شکم می شود همانطور که در تصویر مشخص است در این حرکت شما بصورتی که خوابیده اید راه میروید و دقت داشته باشید که بالا تنه شما نباید حرکت کند.

6 – تمرین عضله بالای شکم و پهلوی پایین

"6

در این حرکت شما عضله بالای شکم و پهلوی پایین را تمرین خواهید داد تمرین خیلی ساده است و فقط کافی است شما در حالی که کمی بالا میایید به سمت پهلوی راست و چپ خود حرکت کنید.

2 ترفند برای داشتن شکم 6 تکه

"6

1 – قبل از تمرین شکم بدن خود را گرم کنید : هرگز فراموش نکنید که برای اجرای حرکات و تمرینات ورزشی باید بدن خود را به روش مناسب گرم و سرد کنید. به هیچ عنوان مستقیم سراغ حرکات ورزشی نروید و اول بدن خود را گرم کنید تا از گرفتگی عضلات شکم و یا آسیب به مهره های کمر جلوگیری شود.

2 – ظرفیت بدن خود را برای تمرینات شکم شناسایی کنید. : بدن افراد مختلف ظرفیت متفاوتی دارند که با تمرین و صبر این ظرفیت رشد خواهد کرد ، پس خود را با دیگران و مخصوصا قهرمانان مقایسه نکنید و با صبر و حوصله تمرینات خود را پیش ببرید.با مطلب 6 حرکت با 2 ترفند برای داشتن شکم 6 تکه در خدمت شما عزیزان بودیم.

6 حرکت با 2 ترفند برای داشتن شکم 6 تکه نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر